Dwie galerie z pokonania Duńczyków (93 zdjęcia)

W sobotę, 6 lipca Lech Poznań rozegrał czwarty z sześciu letnich meczów kontrolnych w którym pokonał wicemistrza Danii i zdobywcę pucharu tego kraju, FC Midtjylland 2:1 (1:0). W bardzo ciekawym, szybkim spotkaniu skuteczniejszy pod bramką przeciwnika okazał się Kolejorz, który szczególnie w końcówce towarzyskiej potyczki naprawdę mógł się podobać.

W sobotę na Bułgarskiej oficjalnie mogło zasiąść 999 kibiców, jednak w rzeczywistości na trybunach pojawiło się znacznie więcej osób. Na meczu z Duńczykami zjawił się nawet sam właściciel Lecha Poznań, Jacek Rutkowski, który obejrzał towarzyskie spotkanie wraz z Piotrem Rutkowskim oraz Karolem Klimczakiem. Zapraszamy do obejrzenia dwóch galerii zdjęć z sobotniej potyczki autorstwa dwóch meczowych fotografów.Autor zdjęć: Dawid ĆmielewskiAutor zdjęć: Krzysztof Krause

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 9

 1. aaafyrtel pisze:

  i pomyśleć, że i tacy kibole są, jak ta białogłowa z górnej galerii, rząd 2 od góry, fotka 5 od lewej…

 2. Luna23 pisze:

  Skoro ludzi ciagnie na sparingi to na ligowe tez przyjdą, hej Lech!

 3. Przemo33 pisze:

  Faktycznie święto, że nawet sam właściciel Rutek się pojawił. Szkoda, że nie było go na meczach częściej w poprzednich latach, zwłaszcza w poprzednim sezonie. Może to by dało mu coś do myślenia.

 4. baczi_kks pisze:

  Kto jest na drugiej focie pomiędzy Klimczakiem i Rutkiem?

 5. Soku pisze:

  Pawka z czerwoną opaską, zajebisty widok. I pomyśleć, że gdyby nie Darek Żuraw, ten chłopak mógł gdzieś na jakichś piłkarskich peryferiach dogorywać.

Dodaj komentarz