Lechowe skróty z zeszłego sezonu już dostępne

Wielu kibiców Lecha Poznań w wolnej chwili lub przy okazji rywalizacji z danymi rywalami wraca często do poprzednich, głównie zwycięskich spotkań Kolejorza po to, aby je sobie powspominać, przypomnieć wybrane akcje czy obejrzeć gole strzelane przez naszych piłkarzy. Youtubowy kanał należący do Ekstraklasy SA rozpoczął ostatnio upload skrótów z zeszłego sezonu 2018/2019.Od drugiej połowy 2016 roku kanał na YouTube o nazwie „Ekstraklasa official archives” należący do Ekstraklasy SA udostępnia skróty z ligowych meczów od sezonu 2014/2015. Wszystkie skróty ze wszystkich spotkań są dostępne od rozgrywek 2016/2017. Kanał na YouTube o nazwie „Ekstraklasa official archives” to jedyne łatwo dostępne miejsce, gdzie obejrzymy nie tylko skróty z ligowych meczów Kolejorza, ale także pojedyncze spotkania w całości. Nawet te z sezonu 2012/2013.

Ekstraklasa SA kilka dni temu zaczęła wrzucać na YouTube skróty meczów z zeszłego sezonu 2018/2019 piłkarskiej Ekstraklasy (aktualnie dostępne są skróty od 1 do 12 kolejki i od 26 do 37). Wkrótce na kanale pojawią kolejne skróty z kolejnych spotkań w tym m.in. z pojedynków Lecha Poznań. Filmiki udostępniane na kanale „Ekstraklasa official archives” są dostępne w jakości full HD i co najważniejsze – nie zawierają komentarza Canal Plus.

Oglądając skróty meczów choćby z poprzednich rozgrywek możemy posłuchać więc czystego dźwięku, gdy na przykład przy Bułgarskiej padała bramka, świetnie da się usłyszeć inne odgłosy płynącej ze stadionu czy okrzyki zawodników, które nie są niczym zagłuszone. Youtubowy kanał „Ekstraklasa official archives” to jedyne legalne miejsce w internecie z obszernymi skrótami spotkań Kolejorza w wysokiej jakości i bez komentarza.

Wspomniany kanał na którym ostatnio codziennie pojawiają się nowe filmiki dostępny jest -> TUTAJ. W trakcie rundy jesiennej niektóre skróty dla przypomnienia będziemy umieszczali w publikowanych przez nas artykułach na temat rywalizacji Lecha Poznań z danymi przeciwnikami.Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Odpowiedź

  1. aaafyrtel pisze:

    bez wątpienia potencjalnie dobry materiał promocyjny dla naszej ligi… te skróty powinny zawierać pełne akcje bramkowe (od przechwytu, czy od bramkarza, gdy to on uruchamiał akcję), parady bramkarzy, a także… kiksy grajków… mogłoby to się nazywać smaczki ligi polskiej, w międzynarodowym angielskim delicacies of the Polish league…