W sobotę prezentacja przed nowym sezonem

Pojutrze w sobotę, 13 lipca, o godzinie 13:00 w poznańskiej galerii Posnania mieszczącej się przy ulicy Pleszewskiej 1 odbędzie się prezentacja Lecha Poznań przed nowym sezonem 2019/2020. Udział w prezentacji wezmą jak co roku trenerzy, piłkarze w tym nowi zawodnicy, którzy tego lata przybyli do Kolejorza tacy jak Mickey van der Hart, Djordje Crnomarković i Karlo Muhar.W sobotę prezentację drużyny w Posnanii poprowadzi znany poznański muzyk, Jacek „Mezo” Mejer, który jest kibicem Lecha Poznań grającym niegdyś w zespołach młodzieżowych naszego klubu. Główną atrakcją oprócz prezentacji trenerów i zawodników będzie premiera meczowej koszulki Kolejorza na sezon 2019/2020 firmy Macron. Swego czasu kibice mogli nadsyłać do klubu projekty trykotów. Jeden z kibicowskich projektów wygrał i to na podstawie takiej pracy powstał wzór nowych strojów.

Podczas prezentacji piłkarze Kolejorza tradycyjnie będą rozdawać autografy na specjalnie przygotowanych fankartach. Każdy kibic, który otrzyma fankartę niech dokładnie ją obejrzy i zwróci uwagę na to co będzie znajdowało się na jej odwrocie. Lechici rozdadzą bowiem 5 specjalnych fankart, które umożliwią odebranie w sobotę nowej koszulki meczowej za darmo w Stacji Kolejorz Posnania. Dodatkowo wszystkie pozostałe fankarty pozwolą uzyskać 20% rabat na zakup meczowego trykotu Lecha Poznań 2019/2020.

Ponadto uczestnicy prezentacji na hasło „Mocni Razem” w salonie Bloch Optyk w Posnanii otrzymają 30% rabatu na okulary korekcyjne i słoneczne. Prezentacja Lecha Poznań przed każdym kolejnym sezonem to już klubowa tradycja. W ostatnich latach najsłabiej wypadła zeszłoroczna prezentacja na Targach, kiedy tak naprawdę nie było kogo prezentować. Wcześniejsze organizowane m.in. w galerii Posnania, na Starym Rynku czy na Placu Wolności wypadły bardziej okazale gromadząc nawet po kilka tysięcy ludzi.

Najbardziej pamiętna prezentacja odbyła się przed sezonem 2008/2009, gdy szczelnie wypełnił się cały Plac Wolności. Wówczas zaprezentowano nie tylko piłkarzy pierwszego zespołu takich jak Sławomir Peszko, Semir Stilić, Manuel Arboledy czy Robert Lewandowski, ale także zawodników drużyny rezerw. Tegoroczna, sobotnia prezentacja w Posnanii (start o 13:00) będzie oczywiście bezpłatna dla kibiców i potrwa około 2 godzin. Relację na żywo z tego wydarzenia będzie można śledzić na KKSLECH.com. Pod wieczór 13 lipca ukażemy dwie obszerne fotorelacje z nadchodzącego wydarzenia.Fotorelacje z kilku ostatnich letnich prezentacji Lecha Poznań:

>> 2017 rok
>> 2016 rok
>> 2014 rok
>> 2013 rok
>> 2011 rok
>> 2010 rok

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <6 komentarzy

 1. John pisze:

  Ciekaw jestem tych kompletów meczowych,co to za kibicowski projekt wygrał.
  Kilka projektów gdzieś widziałem i niektóre były mega fajne.

  • legolas pisze:

   Na Twitterze przewijało mi się naprawdę sporo, jedne bardziej przypadały do gustu, a inne mniej. Jednak mama nadzieję, że komplet będzie fajnie wybrany i nie będzie miał kołnierzyka, na który mam alergię :D

  • John pisze:

   Moja mama też ma taką nadzieję;-)

 2. inowroclawianin pisze:

  Skład nieznany, a oni prezentację robią…. Nawet Satka jeszcze nie dotarł. Nie wiadomo, czy Gumny, Makuszewski i Gytkjaer zostaną.

 3. Luna23 pisze:

  Przypominam że to prezentacja zespołu (trupa jak to sie tu pisało) państwa Rutkowskich i pana Gargamela… to rutek płacił za tych grajków… niewielu, ale jednak to on płacił… a ściągnął ich komitet transferowy z panem Rząsą i Klimczakiem… więc ten tego uwaga bo też mogą sie tam.pojawić