Lech Poznań zaprezentowany przed sezonem 2019/2020

W sobotę, 13 lipca po godzinie 13:00 w poznańskiej galerii Posnania mieszczącej się przy ulicy Pleszewskiej 1 odbyła się prezentacja pierwszego zespołu Lecha Poznań i trenerów przed zbliżającym się nowym sezonem 2019/2020. Podczas prezentacji została ukazana nowa meczowa koszulka na nowe rozgrywki firmy Macron przygotowana według wzoru jednego z kibiców Kolejorza.Sobotnią prezentację w Posnanii poprowadził spiker Kolejorza, Grzegorz Surdyk oraz znany poznański muzyk Mezo, który wykonał 3 swoje utwory. Na początek prezentacji nagrodzony został Bartosz Parys, czyli projektant nowej meczowej koszulki na sezon 2019/2020, którego pracę klub uznał za najlepszą i to na jej podstawie Macron wyprodukował nowe stroje. Później na scenie pojawili się trenerzy, a następnie kolejno bramkarze, obrońcy, pomocnicy oraz napastnicy.

Głos podczas prezentacji zabrali m.in. Dariusz Żuraw, Karol Bartkowiak, Mickey van der Hart, Lubomir Satka (odtworzone nagranie na telebimie), Darko Jevtić mówiący o chęci zdobycia trofeów oraz Christian Gytkjaer, który chce strzelić w nowym sezonie minimum 20 bramek.

Prezentacja przebiegała bardzo szybko i sprawnie przez co po 40 minutach odbyły się już quizy z wybranymi piłkarzami i kibicami, a później zawodnicy rozdawali fankarty z autografami wszystkim chętnym kibicom, którzy przyszli dziś do galerii. W Posnanii podczas sobotniej prezentacji Kolejorza pojawiło się kilkaset osób.

Przebieg sobotniej prezentacji Lecha Poznań przed sezonem 2019/2020 od godziny 13:00 było można śledzić poniżej. Wkrótce ukażemy wzór nowej meczowej koszulki Kolejorza. Popołudniu na KKSLECH.com pojawią się też dwie obszerne fotorelacje z dzisiejszej prezentacji Kolejorza w galerii Posnania.NA ŻYWO: Prezentacja Lecha Poznań przed sezonem 2019/2020:

12:30 – Podczas prezentacji piłkarze Kolejorza tradycyjnie będą rozdawać autografy na specjalnie przygotowanych fankartach. Każdy kibic, który otrzyma fankartę niech dokładnie ją obejrzy i zwróci uwagę na to co będzie znajdowało się na jej odwrocie. Lechici rozdadzą bowiem 5 specjalnych fankart, które umożliwią odebranie w sobotę nowej koszulki meczowej za darmo w Stacji Kolejorz Posnania. Dodatkowo wszystkie pozostałe fankarty pozwolą uzyskać 20% rabat na zakup meczowego trykotu Lecha Poznań 2019/2020.

12:32 – Uczestnicy prezentacji na hasło „Mocni Razem” w salonie Bloch Optyk w Posnanii otrzymają 30% rabatu na okulary korekcyjne i słoneczne.

12:50 – Przedsezonowa prezentacja Lecha Poznań to jedna z klubów tradycji latem. Prezentacje w poprzednich latach odbywały się m.in. na Targach czy najbardziej widowiskowe – na Starym Rynku oraz na Placu Wolności. Przed 2 laty Lecha zaprezentowano w galerii Posnania.

12:54 – Dla przypomnienia fotorelacja z paru ostatnich letnich prezentacji można sobie obejrzeć w linkach poniżej:
>> 2017 rok
>> 2016 rok
>> 2014 rok
>> 2013 rok
>> 2011 rok
>> 2010 rok

13:04 – Prezentacja rozpocznie się z opóźnieniem.

13:04 – Na scenie pojawił się już spiker Lecha, Grzegorz Surdyk i Mezo.

13:08 – Mezo dał krótki koncert. Reklamuje firmę Optyk Bloch.

13:10 – Na scenie pojawił się Bartosz Parys. To ten kibic zaprojektował nową koszulkę i wygrał wycieczkę do Bolonii + oczywiście nową koszulkę.

13:13 – Trwa występ dziewczyn z Kolejorz Girls.

13:18 – Zaprezentowano nowe meczowe koszulki. Szału raczej nie ma. Szkoda.

null

13:22 – Na scenę wchodzą już trenerzy.

13:25 – Do kibiców przemówili Dariusz Żuraw oraz Karol Bartkowiak.

13:30 – Kolejno są prezentowani bramkarze, obrońcy, pomocnicy i napastnicy.

13:32 – Z telebimu do kibiców przemówił Lubomir Satka, którego dziś nie ma.

13:36 – Jevtić powiedział, że celem jest mistrzostwo.

13:37 – Pierwsze fotki:

13:39 – Christian Gytkjaer chciałby zdobyć 20 goli w nowym sezonie. Prezentacja trenerów i piłkarzy została już zakończona.

13:43 – Koszulka meczowa biała:

13:43 – Mezo prowadzi quizy z zawodnikami i kibicami.

13:50 – Quizy dla zawodników są bardzo łatwe. Były pytania m.in. który nowy piłkarz Lecha wcześniej miał okazję grać we Wronkach? ile złapie kartek Muhar? skąd pochodzi Szymczak? czy jakiego gwarowego słowa najczęściej używa Klupś?

14:00 – Quiz wygrali kibice, którzy lepiej odpowiadali na pytania od piłkarzy.

14:00 – Na koniec doszło do prezentacji nowej klubowej odzieży.

14:02 – Prezentacja zakończona. Piłkarze rozdają już autografy kibicom na fankartach.

14:02 – Mezo śpiewa jeszcze swoją starą piosenkę „futbol”.

14:03 – Mezo śpiewa sacrum.

14:05 – Trzy koszulki na nowy sezon można obejrzeć -> TUTAJ

14:05 – A my kończymy już relację z prezentacji na żywo. Popołudniu ukażemy dwie obszerne fotorelacje z dzisiejszej prezentacji Kolejorza w galerii Posnania. Zapraszamy.

Autor zdjęć: Dawid Ćmielewski

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <18 komentarzy

 1. R. pisze:

  Gorszej koszulki nie można było wybrać?

  Ja prdl… Macron jest w stanie wyprodukować wszystko dla każdego klubu indywidualnie, no to co? Walniemy 7 cienkich białych pasków i jakiś udziwniony kołnierzyk. Żenada. Doskonałe dopełnienie całego naszego merchu.

 2. legolas pisze:

  Co jest z tą koszulką, mają Macron jako sponsora, możliwości zrobienia dobrego projektu nawiązującego do Lecha/Poznania, a wybrany zostaje projekt koszulki, która na dobrą sprawę mogłaby być w pierwszym lepszym katalogu Nike, Adidas itp

 3. John pisze:

  To ten projekt miał wygrać?
  Tyle zajebistych widziałem na tt.
  Spodziewałem się czegoś lepszego.

 4. Pawelinho pisze:

  Klimczak mówi, że celu brak, a Jevtić mówi, że celem jest tytuł. Niech się w końcu zdecydują co jest celem bo te dwie wypowiedzi brzmią groteskowo.

  • legolas pisze:

   Ja na wypowiedzi Klimczaka jak i Rutkowskiego mam totalnie wywalone, oni nie wiedzą co gadać, gadają jedno, robią drugie. Nikt już im nie ufa, wolę jednak skupić się na tym co mówią piłkarze i sztab, a nie Rutek, Gargamel i Rząsa

  • Pawelinho pisze:

   To była swego rodzaju złośliwość z mojej strony, a nie oczekiwania.

 5. bombardier pisze:

  Wg mnie bardzo kiczowato!
  Dziadostwo aż biło w oczy. Dlaczego nie zaprezentował się zarząd?
  Odpowiedź wydaje się zbędna.

 6. Robert pisze:

  Koszulki kwestia gustu. Były zarówno lepsze jak i gorsze. Dla mnie do bezproblemowej akceptacji.
  Podobne chyba też były w latach 80′.

 7. Robert pisze:

  Po głębszej analizie stwierdzam, że podobają mi się 🙂

 8. El Companero pisze:

  Nie podoba mi się ta koszulka, ten biały pasek jest zupełnie chybiony i w ogóle dziadowski. Nie wiem kto to projektuje, ale minął się z powołaniem. Ale jeśli w brzydkich koszulkach będą wyniki to mogą ten sezon w tej kreacji pobiegać.

 9. tolep pisze:

  No raczej wstawiłbym to jako temat tygodnia. Ile można się cieszyć z zakupu Crnomarkovicia? 🙂

 10. John pisze:

  Frekwencja dopisała z tego co widziałem.

 11. Erwin pisze:

  Wolę mistrzostwo w badziewnych koszulkach, niż ośmieszające porażki w pięknych strojach, nie szata zdobi człowieka 🙂

 12. Wlkp. pisze:

  Ileż to emocji wywołały te koszulki to świadczy, że tęskno ludziską do meczów Lecha 🙂

 13. fox pisze:

  Koszulka jak koszulka.Rzecz gustu.Pamiętajmy jednak koszulka nie gra tylko jej wkład.

  • Siodmy majster pisze:

   Stary dowcip nieco zmodyfikowany : czym różni się koszulka Kolejorza od trumny ? Wkładem 😉

 14. Przemo33 pisze:

  Jevtić mówi, że celem jest mistrzostwo? I dobrze. Przynajmniej obecni piłkarze, a nie ci wcześniejsi najemnicy i przegrywy chcą coś wygrać. Ale słowa trzeba zamienić w czyny. Skoro nowy kapitan tak mówi, to trzymam go za słowo. Rozliczymy jego i pozostałych ze słów na koniec sezonu.

 15. tomajg83 pisze:

  Dorzucę swoje 3 grosze…
  Nie rozumiem tej pojechanki po koszulkach. Koszulki jak koszulki – one nie grają. Zastanówmy się czy chcemy by drużyna wyglądała czy grała? Bo dochodzi w niektórych komentarzach do skrajności. To nie są gwiazdy Instagrama tylko piłkarze. Koszulki są poprawne i nie kojarzą mi się z x-man’ami. Nie są złe.
  Skupmy się lepiej na drużynie. A jest cień szansy że takowa rodzi się w bulach.
  Żuraw nie najgorzej przepracował przygotowania. Może doświadczenia nie ma na tym poziomie rozgrywkowym ale wydaje się gościem zrównoważonym i chyba umie wyciągać wnioski z błędów poprzedników. Zobaczymy jak sobie poradzi z presją wyniku w lidze.
  Młodzi wyglądają zaskakująco dobrze. Szczególnie podoba mi się Kasprzak, Kamiński i Puchacz. Z reszty też coś będzie – oby po prostu solidni ligowcy. Wahania formy pewnie będą – oby to unieśli.
  Transfery na tę chwilę też na plus. Przede wszystkim wszyscy zdrowi! Prezentowany przez nich poziom wydaje się być wyższy od x-man’ów. A to przynajmniej pozwoli optymistycznie patrzeć na zbliżającą się ligę.
  Oby odpalili Jevtic i Amaral. Bo to może być ta wartość dodana. Jevtic nie podoba mi się jako kapitan ale życzę mu braku kontuzji i rosnącej formy. Amaral mógłby się wzmocnić i fizycznie dobrze przygotować. Jak zrobi z 5 asyst i 6-8 goli to będzie dobrze. Wielka niewiadoma to Gytkaer. Tu nie wiem nawet jak to oceniać.
  Są też minusy…
  Nie podoba mi się Makuszewski. No nie mogę tej mordy oglądać. Mam przed oczami jego w koszulce Jagi i jest u mnie skreślony.
  Cywka – proszę sprzedajcie go. Gość od wszystkiego to gość od niczego.
  Letniowski – jak go na tej prezentacji zobaczyłem to aż mi się go żal zrobiło. Dajcie mu jeść i na siłkę go bo wątły strasznie. Dramat.

  I mocno trzymam kciuki żeby Gumny został. Kolejorz!!!