Juniorzy starsi poznali terminarz

We wtorek, 16 lipca Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił terminarz zreformowanej rok temu Centralnej Ligi Juniorów Starszych na sezon 2019/2020. Zespół Lecha Poznań do lat 18 prowadzony przez nowego trenera Huberta Wędzonkę postara się w nowych rozgrywkach poprawić fatalną 10. lokatę, którą w zeszłym sezonie zajęła drużyna szkolona jeszcze przez Bartosza Bochińskiego.



Juniorzy starsi Lecha Poznań nowy sezon CLJ U-18 2019/2020 rozpoczną w weekend 10-11 sierpnia. Ponownie odbędzie się 30 kolejek (15 jesienią i 15 wiosną). Runda jesienna potrwa do 17 listopada, natomiast wiosenna zacznie się w marcu. Sezon 2019/2020 dobiegnie końca pod koniec maja 2020 roku. Z ligi spadną 4 najsłabsze drużyny, a Mistrz Polski Juniorów Starszych będzie reprezentował nasz kraj w młodzieżowej Lidze Mistrzów 2020/2021.

Beniaminkami w nadchodzących rozgrywkach są zespoły Hutnika Kraków, Gwarka Zabrze, Lechii Gdańsk oraz UKS SMS Łódź. Tytułu wywalczonego wiosną będzie broniła Korona Kielce. Zawodnicy Lecha Poznań sezon 2019/2020 rozpoczną od wyjazdu na boisko Gwarka Zabrze, a zakończą go domowym bojem z obecnym mistrzem Koroną Kielce. Jesienią gracze Wędzonki będą rywalizowali systemem „dom-wyjazd-dom-wyjazd”. Kolejorz do lat 18 swoje domowe mecze będzie rozgrywał we Wronkach.

Jak dotąd PZPN nie ogłosił jeszcze jesiennych terminarzy CLJ U-17 oraz CLJ U-15.



1. kolejka – 10-11 sierpnia

Gwarek Zabrze – Lech Poznań
Wisła Kraków – Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok
Hutnik Kraków – Legia Warszawa
Arka Gdynia – Pogoń Szczecin
UKS SMS Łódź – Escola Varsovia Warszawa
Zagłębie Lubin – Cracovia
Korona Kielce – Górnik Zabrze

2. kolejka – 17-18 sierpnia

Lech Poznań – Górnik Zabrze
Cracovia – Korona Kielce
Escola Varsovia Warszawa – Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin – UKS SMS Łódź
Legia Warszawa – Arka Gdynia
Jagiellonia Białystok – Hutnik Kraków
Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk
Gwarek Zabrze – Wisła Kraków

3. kolejka – 24-25 sierpnia

Wisła Kraków – Lech Poznań
Lechia Gdańsk – Gwarek Zabrze
Hutnik Kraków – Śląsk Wrocław
Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok
UKS SMS Łódź – Legia Warszawa
Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin
Korona Kielce – Escola Varsovia Warszawa
Górnik Zabrze – Cracovia

4. kolejka – 31 sierpnia-1 września

Lech Poznań – Cracovia Kraków
Escola Varsovia Warszawa – Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin – Korona Kielce
Legia Warszawa – Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok – UKS SMS Łódź
Śląsk Wrocław – Arka Gdynia
Gwarek Zabrze – Hutnik Kraków
Wisła Kraków – Lechia Gdańsk

5. kolejka – 7-8 września

Lechia Gdańsk – Lech Poznań
Hutnik Kraków – Wisła Kraków
Arka Gdynia – Gwarek Zabrze
UKS SMS Łódź – Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok
Korona Kielce – Legia Warszawa
Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin
Cracovia – Escola Varsovia Warszawa

6. kolejka – 14-15 września

Lech Poznań – Escola Varsovia Warszawa
Pogoń Szczecin – Cracovia
Legia Warszawa – Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok – Korona Kielce
Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin
Gwarek Zabrze – UKS SMS Łódź
Wisła Kraków – Arka Gdynia
Lechia Gdańsk – Hutnik Kraków

7. kolejka – 21-22 września

Hutnik Kraków – Lech Poznań
Arka Gdynia – Lechia Gdańsk
UKS SMS Łódź – Wisła Kraków
Zagłębie Lubin – Gwarek Zabrze
Korona Kielce – Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok
Cracovia – Legia Warszawa
Escola Varsovia Warszawa – Pogoń Szczecin

8. kolejka – 28-29 września

Lech Poznań – Pogoń Szczecin
Legia Warszawa – Escola Varsovia Warszawa
Jagiellonia Białystok – Cracovia
Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze
Gwarek Zabrze – Korona Kielce
Wisła Kraków – Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk – UKS SMS Łódź
Hutnik Kraków – Arka Gdynia

9. kolejka – 5-6 października

Arka Gdynia – Lech Poznań
UKS SMS Łódź – Hutnik Kraków
Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk
Korona Kielce – Wisła Kraków
Górnik Zabrze – Gwarek Zabrze
Cracovia – Śląsk Wrocław
Escola Varsovia Warszawa – Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin – Legia Warszawa

10. kolejka – 12-13 października

Lech Poznań – Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław – Escola Varsovia Warszawa
Gwarek Zabrze – Cracovia
Wisła Kraków – Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk – Korona Kielce
Hutnik Kraków – Zagłębie Lubin
Arka Gdynia – UKS SMS Łódź

11. kolejka – 19-20 października

UKS SMS Łódź – Lech Poznań
Zagłębie Lubin – Arka Gdynia
Korona Kielce – Hutnik Kraków
Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk
Cracovia – Wisła Kraków
Escola Varsovia Warszawa – Gwarek Zabrze
Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław
Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok

12. kolejka – 26-27 października

Lech Poznań – Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław – Legia Warszawa
Gwarek Zabrze – Pogoń Szczecin
Wisła Kraków – Escola Varsovia Warszawa
Lechia Gdańsk – Cracovia
Hutnik Kraków – Górnik Zabrze
Arka Gdynia – Korona Kielce
UKS SMS Łódź – Zagłębie Lubin

13. kolejka – 2-3 listopada

Zagłębie Lubin – Lech Poznań
Korona Kielce – UKS SMS Łódź
Górnik Zabrze – Arka Gdynia
Cracovia – Hutnik Kraków
Escola Varsovia Warszawa – Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin – Wisła Kraków
Legia Warszawa – Gwarek Zabrze
Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław

14. kolejka – 9-10 listopada

Lech Poznań – Śląsk Wrocław
Gwarek Zabrze – Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków – Legia Warszawa
Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin
Hutnik Kraków – Escola Varsovia Warszawa
Arka Gdynia – Cracovia
UKS SMS Łódź – Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin – Korona Kielce

16. kolejka – 16-17 listopada

Korona Kielce – Lech Poznań
Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin
Cracovia – UKS SMS Łódź
Escola Varsovia Warszawa – Arka Gdynia
Pogoń Szczecin – Hutnik Kraków
Legia Warszawa – Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków
Śląsk Wrocław – Gwarek Zabrze

16. kolejka

Lech Poznań – Gwarek Zabrze
Śląsk Wrocław – Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk
Legia Warszawa – Hutnik Kraków
Pogoń Szczecin – Arka Gdynia
Escola Varsovia Warszawa – UKS SMS Łódź
Cracovia – Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze – Korona Kielce

17. kolejka

Górnik Zabrze – Lech Poznań
Korona Kielce – Cracovia
Zagłębie Lubin – Escola Varsovia Warszawa
UKS SMS Łódź – Pogoń Szczecin
Arka Gdynia – Legia Warszawa
Hutnik Kraków – Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław
Wisła Kraków – Gwarek Zabrze

18. kolejka

Lech Poznań – Wisła Kraków
Gwarek Zabrze – Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław – Hutnik Kraków
Jagiellonia Białystok – Arka Gdynia
Legia Warszawa – UKS SMS Łódź
Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin
Escola Varsovia Warszawa – Korona Kielce
Cracovia – Górnik Zabrze

19. kolejka

Cracovia – Lech Poznań
Górnik Zabrze – Escola Varsovia Warszawa
Korona Kielce – Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin – Legia Warszawa
UKS SMS Łódź – Jagiellonia Białystok
Arka Gdynia – Śląsk Wrocław
Hutnik Kraków – Gwarek Zabrze
Lechia Gdańsk – Wisła Kraków

20. kolejka

Lech Poznań – Lechia Gdańsk
Wisła Kraków – Hutnik Kraków
Gwarek Zabrze – Arka Gdynia
Śląsk Wrocław – UKS SMS Łódź
Jagiellonia Białystok – Zagłębie Lubin
Legia Warszawa – Korona Kielce
Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze
Escola Varsovia Warszawa – Cracovia

21. kolejka

Escola Varsovia Warszawa – Lech Poznań
Cracovia – Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze – Legia Warszawa
Korona Kielce – Jagiellonia Białystok
Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław
UKS SMS Łódź – Gwarek Zabrze
Arka Gdynia – Wisła Kraków
Hutnik Kraków – Lechia Gdańsk

22. kolejka

Lech Poznań – Hutnik Kraków
Lechia Gdańsk – Arka Gdynia
Wisła Kraków – UKS SMS Łódź
Gwarek Zabrze – Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław – Korona Kielce
Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze
Legia Warszawa – Cracovia
Pogoń Szczecin – Escola Varsovia Warszawa

23. kolejka

Pogoń Szczecin – Lech Poznań
Escola Varsovia Warszawa – Legia Warszawa
Cracovia – Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław
Korona Kielce – Gwarek Zabrze
Zagłębie Lubin – Wisła Kraków
UKS SMS Łódź – Lechia Gdańsk
Arka Gdynia – Hutnik Kraków

24. kolejka

Lech Poznań – Arka Gdynia
Hutnik Kraków – UKS SMS Łódź
Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin
Wisła Kraków – Korona Kielce
Gwarek Zabrze – Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław – Cracovia
Jagiellonia Białystok – Escola Varsovia Warszawa
Legia Warszawa – Pogoń Szczecin

25. kolejka

Legia Warszawa – Lech Poznań
Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok
Escola Varsovia Warszawa – Śląsk Wrocław
Cracovia – Gwarek Zabrze
Górnik Zabrze – Wisła Kraków
Korona Kielce – Lechia Gdańsk
Zagłębie Lubin – Hutnik Kraków
UKS SMS Łódź – Arka Gdynia

26. kolejka

Lech Poznań – UKS SMS Łódź
Arka Gdynia – Zagłębie Lubin
Hutnik Kraków – Korona Kielce
Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze
Wisła Kraków – Cracovia
Gwarek Zabrze – Escola Varsovia Warszawa
Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa

27. kolejka

Jagiellonia Białystok – Lech Poznań
Legia Warszawa – Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin – Gwarek Zabrze
Escola Varsovia Warszawa – Wisła Kraków
Cracovia – Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze – Hutnik Kraków
Korona Kielce – Arka Gdynia
Zagłębie Lubin – UKS SMS Łódź

28. kolejka

Lech Poznań – Zagłębie Lubin
UKS SMS Łódź – Korona Kielce
Arka Gdynia – Górnik Zabrze
Hutnik Kraków – Cracovia
Lechia Gdańsk – Escola Varsovia Warszawa
Wisła Kraków – Pogoń Szczecin
Gwarek Zabrze – Legia Warszawa
Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok

29. kolejka

Śląsk Wrocław – Lech Poznań
Jagiellonia Białystok – Gwarek Zabrze
Legia Warszawa – Wisła Kraków
Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk
Escola Varsovia Warszawa – Hutnik Kraków
Cracovia – Arka Gdynia
Górnik Zabrze – UKS SMS Łódź
Korona Kielce – Zagłębie Lubin

30. kolejka

Lech Poznań – Korona Kielce
Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze
UKS SMS Łódź – Cracovia
Arka Gdynia – Escola Varsovia Warszawa
Hutnik Kraków – Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk – Legia Warszawa
Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok
Gwarek Zabrze – Śląsk Wrocław

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <







Dodaj komentarz