65 zdjęć z rozbicia Nafciarzy

W ciepły i lipcowy wieczór Lech Poznań potwierdził dobrą formę, którą pokazywał już w letnich sparingach czy tydzień temu w meczu z Piastem Gliwice. Kolejorz w 2. kolejce PKO Ekstraklasy 2019/2020 sprał u siebie płocką Wisłę aż 4:0 (1:0) strzelając jej w 9 kolejnym spotkaniu przy Bułgarskiej co najmniej 2 gole. Dzięki temu zwycięstwu „niebiesko-biali” będą w czołówce ligowej tabeli.W piątek, 26 lipca przy Bułgarskiej dużo się działo. Była oprawa, była pirotechnika na trybunach, była na boisku w postaci ciekawego meczu, były gole, efektowne cieszynki zawodników a przede wszystkim było zwycięstwo Lecha Poznań nad Wisłą Płock. Zapraszamy do obejrzenia 65 zdjęć z wczorajszej potyczki Kolejorza z „Nafciarzami” autorstwa fotografa Dawida Ćmielewskiego.

Autor zdjęć: Dawid ĆmielewskiObserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Odpowiedź

  1. ArekCesar pisze:

    Widać, że klimat w drużynie jest. Oby ci co nie grają obecnie cierpliwie czekali na swą szansę i nie wytwarzali złej atmosfery. Wtedy możemy mieć nadzieję na lepsze czasy.