Lech wprowadza pozytywne zmiany i nowości

Podczas przerwy letniej i na początku sezonu 2019/2020 klubowy marketing robi bardzo dużo, aby zmienić coś po fatalnym sezonie 2018/2019. Kosmetyczne zmiany oraz często unikalne na skalę krajową nowości wprowadzane przez klub są coraz bardziej widoczne ciesząc się na dodatek sporym uznaniem kibiców Lecha Poznań. Niektóre z nowości kibice mogli zaobserwować dopiero podczas ostatniego pojedynku z Wisłą Płock przy Bułgarskiej.Lech w TVP Sport

W lipcu jeszcze przed startem sezonu 2019/2020 na antenie TVP Sport ruszył półgodzinny program o Kolejorzu o którym więcej pisaliśmy m.in. -> TUTAJ. Magazyn Lech TV jest w TVP Sport już na stałe, a premiera każdego kolejnego odcinka będzie miała miejsce w każdą środę. Najbliższy odcinek zostanie wyemitowany 31 lipca o godzinie 19:30 i pokaże życie klubu z ostatnich paru dni. Lech to jeden z dwóch ekstraklasowych klubów mający swój program w normalnej telewizji.

Moto-sklep Lecha Poznań

O unikalnym na skalę krajową moto-sklepie Lecha Poznań również pisaliśmy w lipcu -> TUTAJ. Od lata moto-sklep Kolejorza jeździ po całej Wielkopolsce biorąc udział w różnego rodzaju imprezach niekoniecznie sportowych. Podczas wydarzeń takich jak przykładowo dni gminy kibice mogą w mobilnym sklepie zaopatrzyć się w produkty z kolejowym herbem.

Moto-sklep Lech Poznań przed sparingiem z Vitesse w Opalenicy
null

Prezentacja filmowa na telebimach

Nowością od sezonu 2019/2020 jest prezentacja zawodników przed meczami Lecha Poznań. Na telebimach kibice mogli zobaczyć efektowną prezentację wyjściowego składu Kolejorza na mecz z Wisłą Płock przedstawiającą każdego zawodnika i eksponującą klubowy herb.

Nowy program meczowy

W sezonie 2019/2020 wystartował nowy program meczowy Lecha Poznań. „Magazyn Kolejorz” jest w cenie 5 złotych i zawiera blisko 40 stron z różnego rodzaju tekstami na temat klubu. Nowy program meczowy jest w większym formacie i został wydrukowany na innym papierze. Pierwszy odcinek wyglądał bardzo ciekawie.

null
null
null

Galvanize na wyjście zawodników

Hymn Lecha Poznań podczas ostatniego meczu został odśpiewany 8 minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Na wyjście piłkarzy na boisko odtworzono fragment utworu The Chemical Brothers – Galvanize. Ta ścieżka dźwiękowa towarzyszyła Kolejorzowi już podczas niedawnej prezentacji zespołu w galerii Posnania. Oprócz tego kawałka obecne były inne, bardziej żywe utwory muzyczne m.in. podczas trwania przedmeczowej rozgrzewki obu drużyn.

Stara tablica na telebimach

Za ten efektowny pomysł odpowiada stowarzyszenie kibiców. Po golach kibice zgromadzeni na trybunach mogli zobaczyć na telebimach aktualny wynik i minutę na starym zegarze. Efektowna prezentacja przypominająca stare dobre czasy spotka się z bardzo dużym zadowoleniem. W przyszłości będzie elementem dzięki któremu kibice chodzący na mecze jeszcze częściej będą spoglądać na telebim.

null
null

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <9 komentarzy

 1. John pisze:

  Jeszcze relacja live na oficjalnej w dniu meczu,tylko nie wiem ,czy to przy okazji meczów u siebie czy wyjazdowych również,ale chyba ze spotkań u siebie, też nowinka.
  Kulisy są lepszej jakości, dłuższe i ciekawsze.
  Sporo się zmieniło na plus.

 2. inowroclawianin pisze:

  Chyba jednak lepiej gdy na wejście jest puszczany hymn, reszta spoko, szczególnie podoba mi się pomysł z wizerunkiem starego zegara.

 3. R. pisze:

  Zmiany na plus, brawo

 4. Bryndol pisze:

  Galvanize to kozacki kawalek ale niech sobie leci na rozgrzewce, na wejsciu zawodnikow zdecydowanie hymn, tylko I wylacznie! Bardzo dobry pomysl ze starym zegarem, as sie lezka w oku kreci…

 5. J5 pisze:

  A jednak bojkot przyniósł pierwsze słodkie owoce. Widać teraz ,że nadal naciskać trzeba na wroniarzy. Jak zaczynają dusić się we własnym szambie to i nowinki wprowadzają. Teraz trzeba wymusić jakiściowe transfery. Niech działają i płacą, jak chcą żeby wiaruchna na stadion waliła i własne bejmy na bilety, kiche z browarem i błyskotki z wroniarskiego sklepu wydawała. Może wreszcie te dwa nieroby z zarządu wezmą się za porządną, wielkopolską robotę!

 6. piotr06 pisze:

  A mi się bardzo podobało jak zagrali Galvanize na wejście. Pasowało idealnie do atmosfery, która była na trybunach. Jak dla mnie może tak już zostać.

  • Bryndol pisze:

   Myślenie w ten sposób pewnego dnia doprowadzi do tego, że pewnego dnia przed meczem reprezentacji narodowych zamiast hymnu poleci jakiś hicior…

 7. Ekstralijczyk pisze:

  Zmiany na „+”.

 8. Brutus pisze:

  Pozytywną zmianą to będzie zmiana toku myślenia przez właścicieli,tyle że to niemożliwe.