W sierpniu pokaz pirotechniki i laserów na stadionie

W sobotę, 24 sierpnia, o godzinie 18:00 w dniu wyjazdowego meczu Lecha Poznań z Rakowem Częstochowa w Bełchatowie na Stadionie Miejskim mieszczącym się przy ulicy Bułgarskiej 17 odbędzie się kolejne widowisko. Tym razem dojdzie do pokazu pirotechnicznego i laserowego. 24 sierpnia na stadionie odbędzie się jeden z największych pirotechnicznych festiwali w Europie.Impreza pod nazwą „Damy ognia” odbędzie się na obiekcie Lecha Poznań w sobotę, 24 sierpnia, o godzinie 18:00. Tego tego dnia zostanie ukazany spektakl pirotechniczny wykonany przez najlepszych światowych specjalistów w dziedzinie pirotechniki artystycznej. Setki ładunków wybuchowych pójdzie wtedy w górę przy odpowiednio dobrej muzyce, która urozmaici cały pokaz.

Dodatkowo zostanie przedstawione widowisko laserowe w tym niespotykane efekty świetlne, trójwymiarowe obrazy oraz przestrzenne kompozycje. Swój koncert w trakcie eventu da zespół Proletaryat i Golden Life. Bilety na to widowisko kosztują od 49,90 zł do 99,90 zł. Scena imprezy „Damy Ognia” będzie usytuowana na głównej płycie stadionu. Organizatorzy na płycie przygotowali również miejsca dla widzów co oznacza, że nawet nakryta specjalnymi matami trawa i tak znów ucierpi.

Więcej na temat zbliżającej się imprezy na naszym stadionie można dowiedzieć się wchodząc -> TUTAJ. Warto przypomnieć, że Lech Poznań w sobotę, 24 sierpnia zagra akurat na wyjeździe z Rakowem Częstochowa. Tydzień później podejmie przed własną publicznością ekipę Cracovii.

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <2 komentarze

  1. inowroclawianin pisze:

    Eeeee, takie pokazy to robią LPU co jakiś czas. Na meczu ze Ślaskiem będzie oprawa ponoć.

  2. WybrzezeKlatkiSchodowej pisze:

    Nie ponoć,a na pewno.Będzie niezły dym bro :)