Wypowiedzi trenerów po meczu:

Wypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca gości, Vitezslava Lavicki oraz opiekuna gospodarzy, Dariusza Żurawia na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu 4. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2019/2020, KKS Lech Poznań – WKS Śląsk Wrocław.Vitezslav Lavicka (trener Śląska):”Wszyscy widzieliśmy dobry mecz i to dzięki obu drużynom.. Atmosfera na trybunach była dzisiaj świetna. Pierwszy raz jestem na Lechu i jestem zachwycony atmosferę jaka tutaj panuje. Ważnym momentem była dzisiaj nasza bramka na 2:1, którą zdobyliśmy szybko po golu dla Lecha. Zespół ciężko pracował, dobrze funkcjonowała nasza organizacja gry. Właśnie tak chcemy funkcjonować na wyjazdach.”Dariusz Żuraw (trener Lecha):”O wyniku zadecydowała pierwsza połowie w której daliśmy Śląskowi za dużo prezentów. Śląsk nie musiał dziś wiele zrobić, by zdobyć 3 gole. Po przerwie graliśmy lepiej, stworzyliśmy sobie kilka dobrych sytuacji, szczęście nie było po naszej stronie, dlatego nie zdobyliśmy nawet punktu. Szkoda, bo mieliśmy dziś 12 zawodnika w postaci kibiców. Dzisiaj nie wszyscy zawodnicy należycie wywiązywali się ze swoich zadań w defensywie. Straciliśmy w dziecinny sposób 3 gole, ale może po tej euforii jaka ostatnio panowała pozytywnie zadziała na nas zimny prysznic.”

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <9 komentarzy

 1. Wlkp. pisze:

  Żurawiowi trzeba oddać co cesarskie gościu nie gwiazdorzy, nie owija w bawełnę, mówi jak jest i to trzeba mu oddać. Bramki stracone kuriozum ….

 2. John pisze:

  Przegraliśmy ten mecz przez proste błędy,w 1 połowie było ich zbyt wiele,nie byliśmy sobą w tym meczu.
  Zabrakło koncentracji i spokoju,zbyt dużo nerwowości,a w 2 połowie skuteczności.
  Nie robił bym tragedii , przegraliśmy trudno,gramy dalej.
  Skład Żuraw wystawił optymalny ale na decyzję podejmowane przez zawodników,na błędy nie ma wpływu.

 3. Peterson pisze:

  Brawo tenerze. Bez głupich wymówek jak gra pod wiatr za Iwana czy kolorowani rzeczywistość jak za nawałki. Konsekwencje zostaną wyciągnięte i liczę na poprawę

 4. inowroclawianin pisze:

  Żuraw idealnie podsumował wczorajszy mecz. Zupełnie inna gadka niż to co klepal wesoły Janek, Bjelica, czy Nawalka.

 5. Linek pisze:

  Mecz słaby, co zrobić. Może piłkarzy zjadła trema trybun…
  Chciałbym żeby kibice dali teraz więcej zaufania. Co nam pozostaje jak nie wspierać klub. Cisnąć możemy na właścicieli.

  Żuraw na tych konferencjach mówi jak jest. Nie gada głupot jak wszyscy poprzedni i dzieki temu człowiek jakoś tak mniej się wkur***. Ktoś przynajmniej nie zakłamuje rzeczywistości i wie w jakim punkcie się znajduje.