Wypowiedzi trenerów po meczu:

Wypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca gości, Vitezslava Lavicki oraz opiekuna gospodarzy, Dariusza Żurawia na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu 4. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2019/2020, KKS Lech Poznań – WKS Śląsk Wrocław.

Vitezslav Lavicka (trener Śląska):”Wszyscy widzieliśmy dobry mecz i to dzięki obu drużynom.. Atmosfera na trybunach była dzisiaj świetna. Pierwszy raz jestem na Lechu i jestem zachwycony atmosferę jaka tutaj panuje. Ważnym momentem była dzisiaj nasza bramka na 2:1, którą zdobyliśmy szybko po golu dla Lecha. Zespół ciężko pracował, dobrze funkcjonowała nasza organizacja gry. Właśnie tak chcemy funkcjonować na wyjazdach.”

Dariusz Żuraw (trener Lecha):”O wyniku zadecydowała pierwsza połowie w której daliśmy Śląskowi za dużo prezentów. Śląsk nie musiał dziś wiele zrobić, by zdobyć 3 gole. Po przerwie graliśmy lepiej, stworzyliśmy sobie kilka dobrych sytuacji, szczęście nie było po naszej stronie, dlatego nie zdobyliśmy nawet punktu. Szkoda, bo mieliśmy dziś 12 zawodnika w postaci kibiców. Dzisiaj nie wszyscy zawodnicy należycie wywiązywali się ze swoich zadań w defensywie. Straciliśmy w dziecinny sposób 3 gole, ale może po tej euforii jaka ostatnio panowała pozytywnie zadziała na nas zimny prysznic.”