Zapowiedź: Stal Rz. – Lech II

W sobotę, 17 sierpnia, o godzinie 17:00 w meczu 4. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2019/2020, rezerwy Lecha Poznań zmierzą się na wyjeździe ze Stalą Rzeszów. Będzie to kolejne spotkanie w którym młodzi lechici nie będą faworytem i w którym postarają się o sprawienie miłej niespodzianki. Każda zdobycz punktowa przywieziona z bardzo odległego miasta byłaby bardzo cenna.Poznań i Rzeszów dzieli prawie 600 kilometrów, a tymczasem rezerwy jeszcze raz będą musiały udać się południowy-wschód na mecz z Resovią. Na razie Lecha II czeka bój z innym beniaminkiem, Stalą Rzeszów, która w latach 70-tych sięgnęła nawet po Puchar Polski. „Biało-niebiescy” to dla Kolejorza niewygodny rywal. Przed laty lechici na szczeblu Ekstraklasy przegrali oba spotkania w Rzeszowie mając duże problemy z tym klubem. Niedawno Stal Rzeszów wróciła do II-ligi nieźle rozpoczynając sezon 2019/2020. Zawodnicy Zakładowego Klubu Sportowego po 3. kolejkach z 6 oczkami na swoim koncie są na 7. pozycji w tabeli. Stal Rzeszów to jedyna drużyna, która wygrała dotąd 2 mecze u siebie. To także najskuteczniejsza ekipa obok Olimpii Elbląg i Znicza Pruszków, które również strzeliły na razie po 7 goli.

Lech II Poznań w starciu z doświadczonym zespołem Stali Rzeszów nie będzie faworytem co nie oznacza, że na pewno wróci z niczym. W 2 ostatnich spotkaniach z Górnikiem w Łęcznej oraz ze Skrą Częstochowa we Wronkach podopieczni Rafała Ulatowskiego ugrali łącznie 4 punkty pokazując się momentami z naprawdę dobrej strony. Jutro ponownie kilku zawodników z pierwszej drużyny wzmocni ekipę rezerw, która na południowym-wschodzie Polski nie będzie miała nic do stracenia.

Arbitrem sobotnich zawodów w Rzeszowie będzie Marcin Szrek z Kielc. Jutro faworytem do zwycięstwa według bukmacherów będą gospodarze. Średni kurs na wygraną Stali Rzeszów wynosi 1.65, na remis 4.00, a na triumf Lecha II Poznań 4.50. W sobotę na trybunach obiektu Miejskiego w Rzeszowie zjawi się około 2 tysięcy kibiców. Początek meczu 4. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2019/2020, ZKS Stal Rzeszów – KKS Lech Poznań w sobotę, 17 sierpnia, o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim mieszczącym się przy ulicy Hetmańskiej 69 w Rzeszowie. W razie pierwszego gola zdobytego na wyjeździe oraz pierwszej wyjazdowej wygranej rezerwy przeskoczyłyby „Stalowców” w ligowej tabeli i wyprzedziły ich o 1 oczko.

>> Rywal rezerw: Stal Rzeszów – przedstawienie
>> Przed 3. kolejką II-ligi 2019/2020Mecz: ZKS Stal Rzeszów – KKS Lech II Poznań
Rozgrywki: 4. kolejka II-ligi 2019/2020
Termin: Sobota, 17 sierpnia, godz. 17:00
Stadion: Miejski, ul. Hetmańska 69
Sędzia: Marcin Szrek (Kielce)
Miejsce gospodarzy: 7
Miejsce gości: 11
Najlepszy strzelec gospodarzy: 2 – Pląskowski
Najlepszy strzelec gości: 1 – Smajdor, Tupaj
Domowa forma gospodarzy: 2-0-0, 6:3
Wyjazdowa forma gości: 0-1-1, 0:4
Bukmacherzy 1 x 2: 1.65 – 4.00 – 4.55
Przewidywana frekwencja: ok. 2000
Prognozowana pogoda: +23°C, pogodnie
Nasz typ na mecz: x

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <