72 zdjęcia z wygranej Kolejorza w Bełchatowie

W ciepły, sobotni i sierpniowy wieczór Lech Poznań odniósł 3 zwycięstwo w trwającym sezonie w tym 2 wyjazdowe. Tym razem Kolejorz po zaciętym, ofensywnym meczu wygrał w Bełchatowie z Rakowem Częstochowa 3:2. Po pierwszej odsłonie nic nie wskazywało na całą masę emocji w drugich 45 minutach. Mimo wielu nerwów wszystko skończyło się dobrze, Kolejorz zdobył pełną pulę i zachował kontakt z czołówką.

Dla postronnego kibica było to świetne widowisko. Raków oddał 18 strzałów, 19 uderzeń miał Lech, padło aż 5 bramek a we wszystko wmieszał się jeszcze sędzia Mariusz Złotek ze Stalowej Woli, który po przerwie zupełnie nie ogarniał boiskowych wydarzeń. Zapraszamy do obejrzenia 61 meczowych zdjęć autorstwa fotografa Dawida Ćmielewskiego.

Autor zdjęć: Dawid Ćmielewski