Ekstraklasa wystartowała z nową platformą streamingową

W ubiegłym tygodniu spółka Ekstraklasa SA uruchomiła nową platformą streamingową oraz wystartowała z nową aplikacją Ekstraklasa TV. Korzyści z tych dwóch rzeczy ma mieć zarówno spółka zarządzająca polską ligą jak i kibice w tym także ci mieszkający poza Polską lub obcokrajowcy do których rozgrywki PKO Ekstraklasy będą mogły teraz łatwiej dotrzeć.O platformie i aplikacji

Serwis streamingowy dostępny na stronie ekstraklasa.tv + aplikacja mobilna Ekstraklasa.TV ruszyła 22 sierpnia. Obie rzeczy mają być źródłem przychodu dla władz ligi, nowym sposobem dotarcia do kibiców z całego świata oraz dodatkowym narzędziem do budowania marki Ekstraklasy poza granicami Polski. Za platformę OTT z której korzysta choćby UEFA odpowiada Ekstraklasa Live Park produkująca wszystkie treści video.

Mecze płatne

Strona Ekstraklasa.TV + aplikacja mobilna jest częściowo płatna. Materiały video takie jak mecze na żywo są dostępne poza Polską w krajach nieobjętych licencjami stacji telewizyjnych, które w Polsce posiada platforma nc+, Telewizja Polska i Planet Sport pokazująca mecze polskiej ligi w państwach bałkańskich.

Polacy przebywający za granicą czy miejscowi fani futbolu np. z Hiszpanii, z Niemiec czy z Cypru mogą uzyskać dostęp do oglądania wybranego meczu PKO Ekstraklasy na żywo w cenie 2,99 euro (Pay Per View). Miesięczny abonament na platformie Ekstraklasy kosztuje już 6,99 euro a abonament na cały trwający sezon 49,99 euro. W pierwszym miesiącu w ramach promocji kibice przebywający za granicą mogą oglądać transmisje meczów gratis (w modelu Try&Buy).Skróty i ciekawe akcje za darmo

Skróty publikowane kilkanaście minut po danym meczu, ciekawe akcje czy inne filmiki na stronie ekstraklasa.tv oraz w aplikacji mobilnej Ekstraklasy.TV do ściągnięcia na smartfona można już oglądać za darmo. Serwis jest kompatybilny z Chromecast i Airplay, czyli urządzeniami dzięki którym obraz z telefonu może zostać wyświetlony na ekranie telewizora. Żeby oglądać skróty choćby z meczów Lecha Poznań trzeba się zarejestrować na nowej platformie lub w aplikacji mobilnej.

Skróty z meczów PKO Ekstraklasy można obejrzeć wchodząc również przez stronę spółki polskiej ligi – ekstraklasa.org a część filmików w tym także niektóre gole na youtubowym kanale ekstraklasa.org. Ponadto wszystkie archiwalne skróty z poprzednich sezonów i to bez komentarza Canal Plus znajdziecie -> tutaj na innym youtubowym kanale Ekstraklasa Archives.

Odświeżona strona Ekstraklasa.tv
null

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <