Bonus bez depozytu dla kibiców Lecha

Bonus bez depozytu to jedna z najbardziej pożądanych i coraz częściej spotykanych promocji, oferowanych kibicom przez legalnych polskich bukmacherów internetowych. Niesie on dla graczy sporo korzyści, pozwala bowiem na typowanie wyników bez ryzykowania swoimi pieniędzmi. Czym dokładnie jest bonus bez depozytu (freebet), jak można go odebrać, jakie bonusy bez depozytu oferują obecnie operatorzy zakładów wzajemnych – odpowiadamy na te i inne pytania!Szacuje się, że dzięki znowelizowanej ustawie hazardowej, która pod groźbą wysokich kar finansowych zmusiła bukmacherów bez koncesji MF do wycofania się z naszego kraju, obroty legalnych operatorów zakładów wzajemnych w ciągu kilku miesięcy wzrosły o około 100%. Pozwoliło im to m.in. na oferowanie typerom coraz to bardziej atrakcyjnych promocji. – Skoro znikają nielegalni bukmacherzy działający w Internecie, którzy dawali niskie kursy, i mamy do czynienia tylko z legalnymi bukmacherami, to oni muszą w jakiś sposób ze sobą rywalizować, poprawiając swoją ofertę, dając wyższe kursy i tym samym gwarantując wyższe wygrane. Największe korzyści odczuwają sami gracze, ponieważ rywalizacja pomiędzy różnymi markami wpłynie na podniesienie jakości usług i większe korzyści materialne – mówił agencji informacyjnej Newseria Piotr Glinkowski, ekspert branży bukmacherskiej Arskom Group. Jedną z najpopularniejszych promocji są bonusy bez depozytu, dzięki którym gracz może typować wyniki bez ryzykowania swoimi pieniędzmi.

Bonus bez depozytu – co trzeba o nim wiedzieć?

Bonus bez depozytu określa się także mianem darmowego zakładu albo freebetu. Polega on na tym, że bukmacher przekazuje graczowi określoną kwotę pieniędzy, którą należy przeznaczyć na obstawianie wyników. Jeśli obstawiony kupon okaże się wygrany, cała wygrana pomniejszona o stawkę kuponu trafia na konto gracza. Jeśli przegra – nie traci ani złotówki z własnych pieniędzy. Gracze miewają różne strategie na wykorzystanie freebetu. Jedni stawiają zdarzenia bardziej ryzykowne, z wyższym kursem, których nie postawiliby za swój wkład. Inni stawiają tzw. pewniaków, licząc na sporą szansę na wzbogacenie się. W zależności od regulaminu promocji, darmowy zakład bukmacherski można wykorzystać albo na postawienie jednego kuponu albo rozbić na kilka zakładów. Co ważne, bonusu bez depozytu nie można od razu wypłacić – należy nim dokonać 2-4-krotnego obrotu. Bonus bez depozytu w większości przypadków jest elementem bonusów powitalnych oferowanych przez legalnych bukmacherów. Jest to forma premii za założenie konta u danego operatora. W odróżnieniu od bonusu od depozytu, otrzymanie freebetu nie jest uzależnione od dokonania wpłaty na konto – wystarczy po prostu zarejestrować się i przejść pozytywnie weryfikację wieku oraz tożsamości (tu zasady darmowego freebetu od STS).

Darmowy kupon dla kibiców

Dla kibiców Lecha specjalny freebet został przygotowany przez sponsora firmę STS. Darmowy voucher można odebrać tutaj: http://www.legalsport.pl/bonusy-bukmacherskie/bonus-bez-depozytu

Warto pamiętać o kodzie promocyjnym LEGALSPORT – wpisanie go w odpowiednie pole podczas rejestracji pozwala powiększyć bonus bez depozytu albo nawet dodać go do bonusu na start. W STS bonus na start w opcji standardowej to 100% pierwszej wpłaty do kwoty 1200 zł oraz freebet 20 zł. Wykorzystanie podczas rejestracji kodu promocyjnego pozwala zwiększyć freebet o kolejne 5 zł oraz uzyskać bonus bez ryzyka 30 zł. Jak więc widać, to dodatkowe korzyści dla kibica, z których szkoda nie skorzystać! Zakłady bukmacherskie to ryzyko hazardu – zauważyłeś objawy uzależnienia, skontaktuj się ze specjalistą leczenia uzależnień.

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <