Lechowa młodzież – tydzień 3

W miniony weekend ze zmiennym szczęściem rywalizowały najstarsze juniorskie roczniki Lecha Poznań. Kolejny raz dość niespodziewanie w starciu z drugim krakowskim zespołem zawiedli juniorzy starsi Kolejorza tracąc bardzo łatwo 2 punkty. Lepiej poszło już drużynom U-17 oraz U-15, które zrobiły swoje.Juniorzy starsi Lecha Poznań po wyjazdowym remisie z Wisłą Kraków 2:2 mimo prowadzenia 2:0 tym razem zremisowali u siebie z Cracovią 1:1. Kolejorz prowadził 1:0, jednak w starciu z zespołem, który zdobył do tego weekendu tylko 1 gola i pozostawał bez punktów dał się zaskoczyć w samej końcówce. Podopieczni Huberta Wędzonki po niespodziewanym remisie tracą już 4 punkty do liderującej Legii Warszawa. Lech Poznań U-18 po 4 kolejkach CLJ zajmuje 5. lokatę. Za tydzień zmierzy się z beniaminkiem, Lechią Gdańsk na jej boisku.

Komplet 3 zwycięstw w grupie B CLJ do lat 17 mają na razie juniorzy młodsi. W ten weekend gracze Bartosza Bochińskiego wygrali na wyjeździe z Wartą Poznań 2:1. Lech Poznań jest oczywiście liderem. W najbliższy weekend podejmie Pogoń Szczecin mającą 2 oczka mniej. Jeszcze przed tym weekendem w sierpniu grali trampkarze starsi z grupy B CLJ U-15. Lech Poznań sprał na swoim boisku beniaminka, UKS Lotos Gdański aż 4:0. Po tym zwycięstwie jest trzeci z 6 punktami po 3 kolejkach. W najbliższą sobotę Kolejorza do lat 15 czeka pojedynek z Pogonią Szczecin, która w 2 ostatnich sezonach była mistrzem naszej grupy.

Dodajmy, że względu na powołania młodych lechitów do reprezentacji mecz 8. kolejki II-ligi Lech II Poznań – Górnik Polkowice został przełożony z 7 na 18 września. Więcej o II-lidze i rywalizacji rezerw można znaleźć w odpowiednich działach i wiadomościach na tej witrynie. Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualnych tabel oraz terminarzy szukajcie w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

II-liga: Pogoń Siedlce – Lech II Poznań 0:2
CLJ U-18: Lech Poznań – Cracovia Kraków 1:1
CLJ U-17: Warta Poznań – Lech Poznań 1:2
CLJ U-15: Lech Poznań – UKS Lotos Gdański 4:0

Kolejne mecze młodzieży:

II-liga: Elana Toruń – Lech II Poznań (sobota, 14 września, godz. 17:00)
CLJ U-18: Lechia Gdańsk – Lech Poznań (niedziela, 8 września, godz. 13:00)
CLJ U-17: Lech Poznań – Pogoń Szczecin (sobota, 7 września, godz. 12:00)
CLJ U-15: Lech Poznań – Pogoń Szczecin (sobota, 7 września, godz. 14:30)

> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <