Sonda: Czy latem w Lechu coś się zmieniło?

Siedem kolejek rozegranych w sezonie 2019/2020 daje możliwość i prawo do pierwszych podsumowań, ocen ostatniego okienka transferowego, pierwszych meczów w wykonaniu Lecha Poznań czy innych ruchów klubu wykonanych w ostatnim czasie. Wykorzystując pierwszą tej jesieni wrześniową przerwę na kadrę ruszamy dziś na KKSLECH.com z nową okazjonalną sondą.W pierwszej ankiecie od początku lipca pytamy Was dzisiaj, czy latem w Lechu Poznań coś się zmieniło? Ostatni mecz z Cracovią Kraków dużo popsuł mając wpływ zarówno na ocenę transferów, sytuacji w tabeli jak i postawy poszczególnych piłkarzy. Przed oddaniem głosu w nowej sondzie prosimy dobrze przemyśleć swój wybór biorąc pod uwagę różne rzeczy.

Ankieta jak zwykle potrwa tydzień, będzie dostępna tutaj oraz w „Śmietniku Kibica”, a jej wyniki przedstawimy w osobnej wiadomości w przyszły czwartek, 12 września tuż przed startem II etapu jesieni. Wszystkich internautów KKSLECH.com zapraszamy do wzięcia udziału w sondzie.Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <25 komentarzy

 1. leftt pisze:

  Drużyna gra lepiej, w klubie bez zmian.

  • klaus pisze:

   Przepraszam, ale ja nie widzę poprawy w grze. Autobus w polu karnym przeciwnika jest dla Lecha zabójstwem. Pressing na naszej drużynie – również

 2. John pisze:

  No pewnie, że się zmieniło,tylko wyniki są na tę chwilę niezadowalające.
  Ah,ten mecz z Cracovią ,od fajnie dla oka , ofensywnie grającego Lecha ,wróciły demony z niedalekiej przeszłości,i te nastroje ,beznadzieja,nic z tego nie będzie,pierwsze irytacje decyzjami Żurawia,no i Rutki wypie*dalać,upadek Lecha.
  Zdecydowanie za wcześnie.
  Wiele było głosów, że Lech gra o nic ,o miejsca 5-8 ,ale porażka z Cracovią spowodowała, że znowu pojawił się żal ,tak jakby jednak Lech miał o to MP grać od początku głośno o tym mówiąc.
  Czekam na kolejny mecz spokojnie , może jeszcze się rozkręci.

  • inowroclawianin pisze:

   Nie ma żadnych przesłanek, że się rozkręci, bo czekają nas trudniejsze mecze, lawki nie ma, skrzydłowych nie ma, napad niedostateczny.

 3. inowroclawianin pisze:

  Druga opcja. Nie było rewolucji, Rutki nadal nie zmienili podejścia, acz drużyna jest inna, gra ładniej dla oka, lecz punktowo niestety podobnie co rok temu. Aby Klub zrobił znaczące postępy potrzebny jest nowy właściciel. Obecny raczej nie zmieni podejścia do Kolejorza, a Stary wywiad z 2010 można od dawna włożyć między bajki.

 4. Wlkp. pisze:

  Sprawę trzeba postawić jasno, że ,,Mocnego Lecha Poznań nie było nigdy” były epizody wzloty i upadki, spadki i ponowne awanse, ,,Trzeba skończyć z mitem Mocnego Lecha Poznań” – kibicuje temu klubowi są to gorzkie słowa ale prawdziwe. Prawda jest taka, że jesteśmy w tej chwili średniakiem tej ligi. Zarząd nie pokazał nic co by świadczyło o tym, że chce odmienić te sytuacje – Rutkowscy żyją mrzonką najlepszej akademii w Polsce i się tym zachłysnęli. Nikomu nie odjechaliśmy a jeśli nawet to już dawno większość nas klubów Lecha dogoniła. Życzę Żurawiowi jak najlepiej ale jeśli nie ma w klubie osiągnięcia chęci sukcesu sportowego to tak jak by liczyć na to, że z Basia Rączkoskom można zajść w ciąże …………….

 5. Luna23 pisze:

  I nie zmienia się nic… hu###o ale stabilnie?

 6. Rafik pisze:

  Na początku sezonu byłem mega pozytywnie nastawiony. Pomyślałem młodzież plus kilku doświadczonych, to może się udać. Teraz im dalej w las tym ciemniej! Chyba szykuje nam się walka o pierwszą 8 bez pucharów. Mimo wszystko wolę oglądać dzisiejszego Lecha z młodymi niż tych ,,wiecznie przegranych”. Podejrzewam, że będziemy na zmianę mieć wygrana, przegrana i od czasu do czasu remis. Nie liczę już na serię kilku wygranych meczów.

  • Pawel1972 pisze:

   >Mimo wszystko wolę oglądać dzisiejszego Lecha z młodymi niż tych ,,wiecznie przegranych”.<

   Odważnie. Bo ja na pytanie: wybierasz raka czy AIDS, odpowiem: wypierdalać, nie bawię się w tę grę.

  • Luna23 pisze:

   P1972- Czyli co wybierasz? Ciekawie napisane ale nie wiem o co loto?

  • Pawel1972 pisze:

   Wybieram dalszy prywatny bojkot Rutkowskich – gorsza ode mnie nie zobaczą 🙂

 7. J5 pisze:

  Czy móģłby ktoś wrzucić przedostatnie pytanie bo mi nie wyświetla całości i przez to nie mogę go rozkminić

 8. Pawelinho pisze:

  Zmiany kadrowe w drużynie, ale poza tym jak burdel w zarządzie tak dalej jest i będzie niestety.

 9. Ekstralijczyk pisze:

  Opcja:

  Działania klubu są niezmienne, zmienił się tylko zespół kadrowo, stoimy w miejscu.

 10. J5 pisze:

  …i zaznaczyłem 5 opcję

 11. Siodmy majster pisze:

  Piąta opcja najbardziej oddaje prawdę i określa głębokość oraz ciemność CZARNEJ DUPY , w której wijemy sobie gniazdko na dłużej ;(((

 12. Michu73 pisze:

  Jak dla mnie, gówno się zmieniło. Oczywiście jest lepsza atmosfera w drużynie, Żuraw coś tam próbuje (chociaż wychodzi to średnio, bo mając taki materiał jaki ma, nie może być inaczej), mecze lepiej się ogląda, ale niestety, z punktu widzenia spodziewanego wyniku sportowego, moim zdaniem, będziemy walczyć o utrzymanie wyniku z poprzedniego sezonu. Nadal podtrzymuję, ze formuła „Rutkowscy w LECHu” dawno się wyczerpała i zmiana właścicielska dobrze by nam zrobiła, jednak mam świadomość, ze w chwili obecnej nie ma na to co liczyć.

 13. anonimus pisze:

  5 odpowiedź zaznaczona