Lechowa młodzież – tydzień 4

W miniony weekend mimo przerwy na kadrę i wielu powołań młodych lechitów do reprezentacji rywalizowały trzy najstarsze młodzieżowe drużyny Lecha Poznań. Na obiektach akademii dwa razy pokonana została Pogoń Szczecin, która ostatnio potrafiła ogrywać Kolejorza. Znów zawiedli tylko juniorzy starsi.Lech Poznań do lat 18 w CLJ nie wygrał 3 kolejnego spotkania. Tym razem juniorzy starsi Kolejorza prowadzeni przez Huberta Wędzonki niespodziewanie przegrali na wyjeździe z beniaminkiem ligi, Lechią Gdańsk 2:3. Lech Poznań U-18 zajmuje dopiero 8. miejsce tracąc do lidera 4 punkty. W sobotę o 12:00 we Wronkach rywalem juniorów starszych będzie Escola Warszawa.

Czwarte kolejne zwycięstwo w grupie B CLJ U-17 odnieśli natomiast gracze Bartosza Bochińskiego. Po szalonym meczu Lech Poznań wygrał u siebie z Pogonią Szczecin 5:4. Juniorzy młodsi Kolejorza z kompletem 12 punktów są liderem. W piątek o 11:00 czeka ich mecz z Arką w Gdyni.

W ten weekend jeszcze wyższe zwycięstwo nad Pogonią Szczecin odnieśli trampkarze starsi. Podopieczni trenerskiego duetu Kardela & Łągiewka sprali „Portowców” aż 4:0. Lech Poznań U-15 z 9 oczkami po 4 spotkaniach jest liderem grupy B. Po zwycięstwach 6:0, 4:0 i 4:0 w niedzielę w samo południe „niebiesko-biali” zmierzą się na swoim boisku z FASE Szczecin.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualnych tabel oraz terminarzy szukajcie w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

CLJ U-18: Lechia Gdańsk – Lech Poznań 3:2
CLJ U-17: Lech Poznań – Pogoń Szczecin 5:4
CLJ U-15: Lech Poznań – Pogoń Szczecin 4:0

Kolejne mecze młodzieży:

II-liga: Elana Toruń – Lech II Poznań (sobota, 14 września, godz. 17:00)
CLJ U-18: Lech Poznań – Escola Warszawa (sobota, 14 września, godz. 12:00)
CLJ U-17: Arka Gdynia – Lech Poznań (piątek, 13 września, godz. 11:00)
CLJ U-15: Lech Poznań – FASE Szczecin (sobota, 14 września, godz. 12:00)

> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <