Sponsor Ekstraklasy ruszył z nowym programem dla klubów

W poniedziałek, 9 września spółka zarządzająca polską ligą Ekstraklasa SA oraz przedstawiciele PKO Banku Polskiego zaprezentowali nowy program partnerski skierowany do ekstraklasowych klubów i do kibiców danej drużyny. Ekstraklasowe kluby, które postanowiły przyłączyć się do programu mogą liczyć na dodatkowe pieniądze. Wśród nich jest także Lech Poznań.Kluby PKO Ekstraklasy będą otrzymywać dodatkowe pieniądze od sponsora tytularnego polskiej ligi – firmy PKO Bank Polski za promowanie produktów bankowych wśród swoich kibiców. W programie partnerskim kluby w tym Lech Poznań mają promować m.in. w internecie (oficjalne strony internetowe, kanały komunikacji social media) takie rzeczy jak kredyty, pożyczki gotówkowe czy zachęcać kibiców do zakładania kont w PKO Banku Polskim. Ponadto każdy kibic, który skorzysta z usług banku otrzyma voucher do wykorzystania w klubowym sklepie.

PKO Bank Polski będący sponsorem tytularnym Ekstraklasy od tego sezonu w ciągu 3 lat chce przeznaczyć na zaprezentowany w poniedziałek program partnerskim sumę około 100 milionów złotych. Program jest skierowany tylko do klubów występujących na najwyższym froncie w naszym kraju. Dołączenie do niego było dobrowolne. Lech Poznań oczywiście dołączył do programu i już wkrótce choćby na swojej stronie internetowej zacznie promocję usług PKO BP wśród kibiców Kolejorza zachęcając do m.in. brania kredytów czy pożyczek w banku.

Do programu partnerskiego Ekstraklasy SA i PKO Banku Polskiego dołączyło na razie 12 klubów grających w Ekstraklasie w sezonie 2019/2020. W promocję produktów banku nie włączyła się dotąd Cracovia Kraków, Piast Gliwice, Górnik Zabrze i Śląsk Wrocław. Te kluby nie będą mogły więc liczyć na dodatkowe pieniądze od sponsora tytularnego polskiej ligi. Fundusze przekazywane w ramach programu partnerskiego mają klubom pomóc rozbudowywać bazy treningowe czy lepiej szkolić młodzież.

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <4 komentarze

 1. roby pisze:

  Akurat mam tam konto indywidualne więc na razie karta płatnicza z logo Lecha jest, fajnie się ją płaci w różnych zakątkach świata i kraju :)

 2. Pawelinho pisze:

  Ja co prawda mam konto w konkurencyjnym banku (nazwy podawać nie będę, żeby nie robić pseudo reklamy), ale jeśli polska piłka ma na tym zyskać to czemu nie.

 3. 07 pisze:

  Ja na razie mam konto w innych zagranicznym banku, ale już od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zmianą. Chyba naciska mnie chęć wspierania polskiego podmiotu bankowego. ;) Poza tym uważam,że bank z klubami powinien współpracować finansowo na wielu płaszczyznach. Potencjał jest. Są piękne stadiony i czas to wykorzystywać.

 4. bezjimienny pisze:

  Dopóki Rutki będą w Lechu nie wyobrażam sobie mieć konta w PKO!
  (Oczywiście fakt, że mam w innym i jestem z niego wielce zadowolony nie ma tu znaczenia).
  A tak swoją drogą to fajna akcja, takie pompowanie finansów klubów z państwowej kasy to ja rozumiem- wszyscy mają równe szanse, zamiast wspierania tylko jednego zespołu przez dany koncern.