Zapowiedź: Elana – Lech II

W sobotę, 14 września, o godzinie 15:00 w meczu 9. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2019/2020, rezerwy Lecha Poznań zmierzą się na wyjeździe z rozczarowującą dotąd Elaną Toruń. Tym samym po 2 tygodniach przerwy spowodowanej przełożeniem spotkania z Górnikiem Polkowice przez wyjazd młodych lechitów na zgrupowania reprezentacji narodowych, rezerwy powrócą do rywalizacji o utrzymanie się w II-lidze.Kalendarz na początku sezonu nie rozpieszcza Lecha II Poznań. Jutro rezerwy rozegrają swój 8 mecz w II-lidze i już 6 na wyjeździe. 2 tygodnie temu podopieczni Rafała Ulatowskiego w końcu strzelili pierwsze gole na obcym terenie odnosząc także pierwsze wyjazdowe zwycięstwo. Tym razem trzynaste na razie rezerwy Kolejorza zmierzą się z jedenastą Elaną Toruń mającą tylko 1 punkt więcej. Postawa Elany to dotąd spore rozczarowanie. Mimo świetnej postawy byłego lechity Krzysztofa Kołodzieja (1 gol i 5 asyst) podopieczni Ariela Jakubowskiego grającego kiedyś w „niebiesko-białych” barwach nie punktują zbyt dobrze. Ze względu na ogromny ścisk w tabeli każdy klub szybko może polepszyć swoją sytuację w tabeli lub jedną porażką mocno ją pogorszyć. Przykładowo Lech II Poznań mający do rozegrania zaległe spotkanie ma w tej chwili tylko 4 oczka przewagi nad strefą spadkową tracąc jednocześnie raptem 6 punktów do lidera.

Trener Lecha II Poznań, Rafał Ulatowski ponownie będzie mógł jutro liczyć na wsparcie zawodników trenujących i grających na co dzień w pierwszym zespole. W sobotę na kartki musi uważać Paweł Tupaj mający na swoim koncie już 3 napomnienia. Starcie w Toruniu z Elaną będzie już kolejnym meczem rezerw Lecha Poznań z tym zespołem. Jeszcze nie tak dawno „niebiesko-biali” rywalizowali z „żółto-niebieskimi” w III-lidze w której pojedynki pomiędzy obiema drużynami były bardzo wyrównane.

Arbitrem sobotnich zawodów w Toruniu będzie Paweł Horożaniecki z Żar. Jutro faworytem do zwycięstwa według bukmacherów będą gospodarze. Średni kurs na wygraną Elany Toruń wynosi 2.10, na remis 3.25, a na triumf Lecha II Poznań 3.35. W sobotę na trybunach obiektu Miejskiego zjawi się tylko około tysiąca osób. Płatną transmisję z tego pojedynku za 12 zł w systemie PPV przeprowadzi strona Tvcom.pl. Początek meczu 9. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2019/2020, TKP Elana Toruń – KKS Lech II Poznań w sobotę, 14 września, o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim im. Grzegorza Duneckiego mieszczącym się przy ulicy gen. J. Bema 23/29 w Toruniu. W razie drugiej z rzędu wyjazdowej wygranej Kolejorz ponownie odskoczy od strefy spadkowej.

>> Rywal rezerw: Elana Toruń – przedstawienie
>> Przed 9. kolejką II-ligi 2019/2020Mecz: TKP Elana Toruń – KKS Lech II Poznań
Rozgrywki: 9. kolejka II-ligi 2019/2020
Termin: Sobota, 14 września, godz. 15:00
Stadion: Miejski im. Grzegorza Duneckiego, ul. gen. J. Bema 23/29
Sędzia: Paweł Horożaniecki (Żary)
Miejsce gospodarzy: 11
Miejsce gości: 13
Najlepszy strzelec gospodarzy: 3 – Kryszak
Najlepszy strzelec gości: 2 – Zhamaletdinov, Kamiński
Domowa forma gospodarzy: 2-1-1, 7:5
Wyjazdowa forma gości: 1-1-3, 2:7
Transmisja: Tvcom.pl (PPV za 12 zł)
Bukmacherzy 1 x 2: 2.10 – 3.25 – 3.35
Przewidywana frekwencja: ok. 1000
Prognozowana pogoda: +18°C, pogodnie
Nasz typ na mecz: x

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <Dodaj komentarz