Wasze oceny za mecz z Lechią

Joao Amaral (średnia ocen: 2,90) został wybrany przez kibiców Lecha Poznań najlepszym piłkarzem Kolejorza w ligowym meczu z Lechią Gdańsk. Zaraz za nim byli Pedro Tiba (2,83) oraz Christian Gytkjaer (2,78). Zawodnikiem najsłabszym, który tym razem miał najniższą średnią ocen był Djordje Crnomarković (średnia ocen: 1,39). Poniżej pełne wyniki Waszego oceniania piłkarzy.Mickey van der Hart
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 43,7%
Średnia ocen: 2,24

Robert Gumny
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 44,4%
Średnia ocen: 2,30

Thomas Rogne
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 43,7%
Średnia ocen: 2,14

Djordje Crnomarković
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 65,1%
Średnia ocen: 1,39

Volodymyr Kostevych
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 40,5%
Średnia ocen: 1,92

Karlo Muhar
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 48%
Średnia ocen: 1,71

Pedro Tiba
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 48,4%
Średnia ocen: 2,83

Tymoteusz Puchacz
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 45,6%
Średnia ocen: 1,70

Darko Jevtić
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 44,8%
Średnia ocen: 1,69

Joao Amaral
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 47,2%
Średnia ocen: 2,90

Christian Gytkjaer
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 41,7%
Średnia ocen: 2,78

Rezerwowi:

Kamil Jóźwiak
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 39,7%
Średnia ocen: 2,05

Tomasz Dejewski
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 43,7%
Średnia ocen: 2,47

Paweł Tomczyk
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 46,8%
Średnia ocen: 2,74Trener Dariusz Żuraw (gra drużyny, zmiany, taktyka itp.):

1 – 55,03%

Poziom meczu Lechia – Lech 2:1

2 – 39,49%

Sędzia meczu Tomasz Kwiatkowski (Warszawa):

3 – 36,25%

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

37,18% – Filip Mladenović

Skład Lecha Poznań w meczu z Lechią Gdańsk:

Van der Hart – Gumny, Rogne, Crnomarković, Kostevych (61.Dejewski) – Muhar, Tiba – Puchacz (46.Jóźwiak), Jevtić (75.Tomczyk), Amaral – Gytkjaer.

Od najlepszego do najsłabszego:

2,90 – Amaral
2,83 – Tiba
2,78 – Gytkjaer
2,74 – Tomczyk
2,47 – Dejewski
2,30 – Gumny
2,24 – Van der Hart
2,14 – Rogne
2,05 – Jóźwiak
1,92 – Kostevych
1,71 – Muhar
1,70 – Puchacz
1,69 – Jevtić
1,39 – Crnomarković

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <5 komentarzy

 1. Siodmy majster pisze:

  Oto obraz koszmaru jakiego doświadczamy .Spośród obrony i bramkarza najlepsza nota 2,30 , którą i tak zapewne podnoszą dawne zasługi Roberta . Dwóch z tych defensorów ma notę niższą niż zawstydzające 2. Skoro Lech nie stracił wora goli a oceny obrony są tak żałosne to oznacza ,że Lechia nie musiała się wcale wysilać by wygrać mecz . Ot , stworzyła kilka sytuacji , dwie wykorzystała , frajer na przełamanie ograny i wysłany z bekiem do chaty. Bramki zdobyli jakiś z całym szacunkiem Nalepa i starszy pan z problemem alkoholowym i niezrównoważonym rozumem. Jaka była odpowiedź ofensywna Kolejorza na tak skromne popisy betonów ? Ano taka ,że trzej nasi obcokrajowcy nie osiągnęli nawet noty przyzwoitości czyli 3 . Najlepszym z nich okazał się Amaral jeszcze kilka dni temu gnębiony za gównogrę ! Reprezentant Danii mającej kadrę wartą wg TM ponad 350 mln euro ( czyli bardzo poważną kadrę ) i Portugalczyk momentami wciągający nosem żenującą ESA mają noty odpowiednio 2,78 i 2,83 !
  Czwarty nasz muszkieter powrócił błyskawicznie do stylu człapiąco -żałosnego i wyśrubował całe 1,69 czyli z grubsza coś w okolicach naszych młodych nadziei Jóźwiaka i Puchacza . Czekają nas mecze z Jagą , szmatą , kilofkami z Zabrza i choćby z milicjantami .Ile punktów w nich ugramy , jak myślicie ? Na klawiaturę ciśnie się wyświechtany slogan aczkolwiek do bólu genialny bo stworzony przez geniusza Stefana Kisielewskiego : TO ,ŻE JESTEŚMY W DUPIE TO JASNE .PROBLEM W TYM ,ŻE ZACZYNAMY SIĘ W NIEJ URZĄDZAĆ . Kto zaprzeczy tym słowom w sytuacji w jakiej znalazł się Lech Poznań i kto do tego dopuścił ,że tak wyglądamy ? Czy na Kolejorzu ciąży klątwa ? Jakim cudem od kilku sezonów nie ma takiego trenera ani piłkarza , który by naprawdę w stu procentach , od początku kontraktu do końca się sprawdził i oddał grą to , co kosztował i w Lechu zarobił ? Czy to się kiedyś skończy ? Czy może prędzej my , kibole się skończymy ( wykończymy ) i zajmiemy się obserwacją mistrzostw Polski w szydełkowaniu lub strzelaniu do sylwetki biegnącego dzika ?

  • Pawel1972 pisze:

   Przecież w Kolejorzu trenerów dobiera się tak, jak piłkarzy – amator Rząsa i Niedojda chyba ich losują z kapelusza.

 2. Pawel1972 pisze:

  Gumny w górnej połówce? To tylko potwierdza, że wielu ocenia przez pryzmat swoich sympatii i antypatii.

  • Zlapany na ofsajdzie pisze:

   Działamy sprytem. Zagraniczny skaut spojrzy, że Gumny zawsze w górnej połówce, pomyśli sobie „Oho, gość trzyma formę, bierzemy go”- i cyk, 2 miliony ojro więcej i upragniony rekord transferowy pobity :)

 3. Bart pisze:

  Nie wiem któey z obrońców zasłużył na najniższą ocenę. Pierdołowaty Kostevych który przegrywał pojedynki w obronie i przy niemal każdej próbie dośrodkowaniela trafiał w obrońcę Lechii? Gumny którego stroną Lechia wchodziła jak wujek do wanny? Rogne który przy straconych bramkach był źle ustawiony i wyprowadzając piłkę walił niecelne lagi? Crnomarković który w obronie też zawalał i kolejny mecz nie trzymał ciśnienia dostając idiotyczną drugą żółtą kartkę? Nasza gra w obronie to jest kurwa jakiś dramat. Nie ma co grillować pojedynczych zawodników. Cały zespół źle broni. Pomocnicy nie asekurują, obrońcy robią błędy, bramkarz dostaje piłki za kołnierz. Tak broniącemu Lechowi kasty ładowałby nawet Daniel Sikorski najlepszy napastnik Polski.