Wypowiedzi trenerów po meczu:

Wypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca gości, Ireneusza Mamrota oraz opiekuna gospodarzy, Dariusza Żurawia na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu 10. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2019/2020, KKS Lech Poznań – Jagiellonia Białystok.Ireneusz Mamrot (trener Jagiellonii):„Nie stwarzaliśmy dziś zbyt wielu sytuacji, choć Lech w ogóle ich nie miał. Remis w Poznaniu trzeba szanować, ale jest niedosyt, ponieważ przyjechaliśmy tu po 3 punkty. Zbyt mało sytuacji stwarzamy i to na pewno jest do poprawy. Oddajemy zdecydowanie zbyt mało strzałów, często szukamy podań w polu karnym zamiast uderzyć. Pod względem fizycznym wyglądamy bardzo dobrze, brakuje nam jedynie lepszej decyzyjności pod bramką przeciwnika.”Dariusz Żuraw (trener Lecha): „Mecz z Jagiellonią był wyrównanym spotkaniem. Nikt nie był na tyle mocny, aby stworzyć dziś więcej sytuacji podbramkowych i wygrać. W pierwszej połowie graliśmy lepiej, po straconej bramce mieliśmy trochę problemów, ale dobrze, że umieliśmy wyrównać. Po 2 porażkach wywalczyliśmy dziś 1 punkt i wierzę, że będzie to dobry prognostyk na przyszłość. Zawodnicy przegrali 2 ostatnie mecze mając w głowie, że nie mogli się tak mocno otworzyć.. Być może dlatego II połowa wyglądała tak jak wyglądała.”

„Urazy, które nam dziś przytrafiły sprawiły, że nie mogłem wpuścić Gytkjaera czy Makuszewskiego. Szanujemy 1 punkt, cieszę się z młodych zawodników, którzy weszli i dali radę. Jevtić z Gytkjaerem zasiedli dzisiaj na ławce, ponieważ nie byli w 100% gotowi. Z Karlo Muharem i Thomasem Rogne powinno być okej. Gorzej jest z Pawłem Tomczykiem. Zabrała go karetka do szpitala, czekamy na informację co z jego zdrowiem.”

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <2 komentarze

  1. Miglantz pisze:

    Pawka trzymaj się.

  2. inowroclawianin pisze:

    Z czego on zadowolony? Nie stwarzamy sytuacji bramkowych, kondycyjnie nie istniejemy, masa strat. Ja tu nie widzę nadziei. Mamrot trafnie ocenił grę Lecha.