Lechowa młodzież – tydzień 6

W miniony weekend lepiej niż rezerwom Lecha Poznań, które przegrały dwa mecze z rzędu u siebie poszło trzem innym najstarszym młodzieżowym drużynom Kolejorza. Wszystkie trzy ekipy odpowiednio do lat 18, 17 i do lat 15 wygrały swoje spotkania. Dwie z nim nawet liderują mając zgromadzonych po 15 punktów.Juniorzy starsi w CLJ nie mieli problemów z pokonaniem na wyjeździe beniaminka ligi, Hutnika Kraków. Podopieczni Huberta Wędzonki wygrali 3:1 awansując tym samym na 4. miejsce w ligowej tabeli. Lech Poznań U-18 do liderującej Legii Warszawa traci 2 punkty. Jeśli w piątek po 16:00 ogra u siebie Pogoń Szczecin wtedy przynajmniej na chwilę zostanie liderem. Ten mecz pokaże na żywo PZPN na kanale Łączy nas piła.

W grupie 2 CLJ U-17 nie zawiedli juniorzy młodsi, którzy skromnie 2:1 zwyciężyli ostatni w tabeli Chemik Bydgoszcz. Po tym zwycięstwie zawodnicy Bartosza Bochińskiego odzyskali 1. miejsce w tabeli mając po 6 meczach 15 punktów i o 2 wyprzedzają Arkę Gdynia. W niedzielę „niebiesko-biali” pojadą właśnie do Gdyni, ale na mecz z inną drużyną Arką Gdynia SI.

W grupie 2 CLJ U-15 identyczny bilans 5-0-1 mają na razie trampkarze starsi prowadzeni przez duet Kardela & Łągiewka. Lech Poznań do lat 15 w ten weekend sprał na swoim boisku Wartę Poznań aż 6:1. Kolejorz oczywiście lideruje w swojej grupie wyprzedzając FASE Szczecin o 4 oczka. Już w środę czeka go domowy pojedynek z CWZS Bydgoszcz.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualnych tabel oraz terminarzy szukajcie w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

II-liga: Lech II Poznań – Górnik Polkowice 0:3
II-liga: Lech II Poznań – Widzew Łódź 1:2
CLJ U-18: Hutnik Kraków – Lech Poznań 1:3
CLJ U-17: Lech Poznań – Chemik Bydgoszcz 2:1
CLJ U-15: Lech Poznań – Warta Poznań 6:1

Kolejne mecze młodzieży:

II-liga: GKS Katowice – Lech II Poznań (sobota, 28 września, godz. 18:00)
CLJ U-18: Lech Poznań – Pogoń Szczecin (piątek, 26 września, godz. 16:00)
CLJ U-17: Arka Gdynia SI – Lech Poznań (niedziela, 28 września, godz. 11:00)
CLJ U-15: Lech Poznań – CWZS Bydgoszcz (środa, 25 września, godz. 12:00)

> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarze 4

  1. bezjimienny pisze:

    Jak to szło? Upada akademia? Przegonili nas?

Dodaj komentarz