Wypowiedzi trenerów po meczu:

Wypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca gości, Macieja Stolarczyka oraz opiekuna gospodarzy, Dariusza Żurawia na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu 11. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2019/2020, KKS Lech Poznań – Wisła Kraków.Maciej Stolarczyk (trener Wisły):“Pomimo wyniku moim zdaniem pierwsza połowa w naszym wykonaniu była niezła. Bramka na 1:0 ustawiła ten mecz, musiałem potem dokonać trzech zmian przez urazy co pokrzyżowało nam plany. Jesteśmy w trudnej sytuacji, gratuluję Lechowi zwycięstwa.”Dariusz Żuraw (trener Lecha): – – „Po takim wyniku pewnie powinienem wszystkich chwalić, ale nasza gra do momentu gola na 1:0 nie wyglądała najlepiej. Zawodnicy mieli w głowach brak zwycięstwa w Poznaniu od dawna i starali się przede wszystkim nie stracić bramki. Mówiłem zawodnikom w przerwie, że w drugich 45 minutach musimy strzelić gola na 2:0. Strzeliliśmy dwa dzięki czemu wygraliśmy wysoko. Wierzę, że po tak wysokim zwycięstwie naszym piłkarzom będzie się grało łatwiej w Poznaniu.”

„Filip Marchiwński nie otrzymywał wcześniej szans, bo był w słabszej dyspozycji. Nie do końca jestem zadowolony z tego etapu jesieni. Mozolną pracą przez ostatnie 2 tygodnie wróciliśmy na tor na który chcielibyśmy być. Liga jest spłaszczona, różnice są niewielkie. Zobaczymy co będzie dalej. Mamy teraz przerwę, wielu piłkarzy wyjeżdża na kadrę, a my postaramy się zrobić z tą grupą tyle ile się da. Wierzę, że kolejne mecze będą równie udane.”

”Pedro Tiba miał naciągnięty mięsień. Jest w treningu indywidualnym, w przyszłym tygodniu ma pracować już z całą drużyną. Macieja Makuszewskiego dziś nie było przez lekki uraz barku na który upadł w czwartek. Kontuzję ścięgna achillesa miał jeszcze Tymek Klupś, który ma wrócić w przyszłym tygodniu, a Thomas Rogne przejdzie wkrótce badanie USG. Jeśli wszystko będzie dobrze wtedy wznowi treningi.”

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <3 komentarze

 1. esendes pisze:

  Rogne – kryształowy obrońca, znaczy tak samo kruchy… Żurawia konfy daje się zrozumieć. Trener jest trzeźwy, znaczy – nie pierdzieli farmazonów.

 2. John pisze:

  Przynajmniej właściwie ocenił 1 połowę,bo przy 4-0 mógł powiedzieć, że zagraliśmy fantastycznie.
  Żurawia da się zrozumieć,ale też wiele zależy od wyniku,przy słabszej grze i stracie punktów,był ostatnio krytykowany, że zaczyna gadać tak jak inni,o wyciąganiu wniosków,ciężkiej pracy.
  Tak to już jest.
  Dzięki tej wygranej nie jest źle,a po Cracovii już mało brakowało do grobowej atmosfery.
  Żaden z zespołów nie wybija się w tej chwili ponad przeciętność,co pokazuje tabela.
  Czuję, że zaraz karuzela ze zmianą trenerów nabierze rozpędu.
  Żuraw na dziś może spać spokojnie, już pojawiały się głosy o amatorze.
  Powodzenia w kolejnym meczu.

 3. 07 pisze:

  Cieszy to,że obaj trenerzy preferują ofensywny styl. Jeszcze bardziej cieszy to, że Zuraw nie odfrunął po zwycięstwie tylko twardo stoi na ziemi.