Wystaw swoje oceny po meczu z Wisłą

W meczu 11. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2019/2020, Lech Poznań rozbił Wisłę Kraków 4:0 (1:0) udanie rewanżując się za zeszłoroczny wynik 2:5. Kolejorz świetnie wykorzystał problemy kadrowe rywala zdobywając dzisiaj 3 punkty dzięki którym znów poprawił swoją pozycję w tabeli.

Skład Lecha Poznań w meczu z Wisłą Kraków:

Van der Hart – Gumny, Satka, Crnomarković, Puchacz – Muhar, Moder – Jóźwiak, Jevtić (71.Amaral), Kamiński (79.Marchwiński) – Gytkjaer (83.Tomczyk).

* – Piłkarz, który nie rozegra co najmniej 15 minut nie podlega ocenie

Należy ocenić występ każdego z poniższych piłkarzy i kliknąć na przycisk „Prześlij”. Nie ma opcji ocenienia gry tylko pojedynczych zawodników. Po prawidłowym ocenieniu w miejscu formularza wyświetli się stosowny komunikat.

1. Pawel68 pisze:

Mecz słaby!Liczy się zwycięstwo!Najlepszy Jóżwiak!Dobrze Šatka,Gumny,Kamiński,Moder,Amaral,Marchwinski.Słabo Czarny Marek,Muhar i Puchacz za brak rozwagi i niepotrzebną kartkę!!Jevtič średnio ale tylko za to że otworzył wynik!

• Siodmy majster pisze:

Takie kartki jak Puchacza mnie też wkurwiają ale przecież to nie może być powodem określenia gry Tymka jako słabej . Obok Józia najlepszy w Lechu

• Pawel68 pisze:

Oceniałem go za całokształt dla mnie Puchacz nie zasługuje dzisiaj na inną ocenę.Agresję niech pokazuje w walce o piłkę,a nie pyskówki i przepychanki i cała drużyna go musi trzymać za szmaty!!!

• Grossadmiral pisze:

Przynajmniej Puchacz głowy nie spuszcza jak panienka charakter trzeba pokazać a nie być wieczną mimozą jak pół starego lecha. Jóżwiak najlepszy Satka bardzo fajnie Gumny w drugiej połowie zaczął grać na miarę możliwości Puchacz też dobrze lepiej niż kostevych wcześniej widzę też tendencję że jak muhar 5 bramek nie strzeli to zawsze będzie dostawał 1 od niektórych tak jak Djorde a nikt się nie czepia Gytkjera który najczęsciej dobija piłkę a tak to nic

• Wlkp. pisze:

Pozwolę sobie dorzucić kamyczek do tego ogródka … Tymek Puchacz dostał kartkę za ekspresję bo w takim tłoku jak jest przepychanka zawodników zazwyczaj tak sędzia postępuje, że dwaj zawodnicy wyróżniający się najbardziej dostają po żółtej kartce – ale mniejsza o tę kartkę aniołki na boisku nie mają grać chyba, że reprezentacja Aniołku młodszych ze szkoły Sióstr Klarysek 😛 Po prostu gracz ma pokazać charakter na boisku i ta sytuacja pokazała, że ta drużyna zaczyna pokazywać wartość i charakter. Ile to było w poprzednich sezonach narzekania, że nasi byli faulowani a reszta stała jak piz.y na boisku. To jest drużynowa dyscyplina i takie sytuacje budują ducha w drużynie i dobrze się stało, że chłopaki się za sobą wstawili. Lech Kolejorz 🙂

2. kilo82 pisze:

Józiu zdecydowanie najlepszy, nareszcie cały mecz na wysokim poziomie, walka na maksa i do tego liczby. Bardzo dobrze wygląda też Moder, szkoda, że nie udało mu się zdobyć premierowego gola.

3. John pisze:

Jóźwiak najlepszy,Puchacz bardzo dobry mecz.
    Najsłabsi Gytkjaer i Muhar.
    Pierwsza połowa bardzo słaba,druga o wiele lepsza.
    7 młodych zawodników zagrało,Lech traci 3 punkty do Pogoni.
    2 tygodnie spokoju.

4. Ostu pisze:

Wszyscy 3 z wyjątkiem dwóch na 4…

5. macko9600 pisze:

W większości zasłużyli na 4. Najlepsi na boisku Jóźwiak i Gumny. Najsłabiej niestety Muhar.

6. Peterson pisze:

Mecz fatalny chciałbym przypomnieć tutaj forumowiczom że rozjechanie tegorocznej Wisły to był psi obowiązek Lecha szczególnie jak osłabionej kontuzjami. Niestety gra Lecha mnie rozczarowała. Marne 1 do 0 do przerwy i fakt że Wisła kontrolowała 1 połowe jest niedomyślenia. Lech miał obowiązek taką wisłe rozgromić 3 do 0 już po 45 minutach, klub z krakowa nie powinien nawet oddać celnego strzału na bramke w ogóle nie powinien wejść z piłką w nasze pole karne. Dlatego oceny po tym meczu mogą być tylko negatywne.

Tak, bo Lech to Bayern.
      Raz przeciętniak którego czeka walka o górną 8.
      Dzisiaj mamy 4-0 po słabej pierwszej połowie,ale z 7 młodzieżowcami.
      No,ale 4 to powinno być do przerwy a Wisła nie miała prawa wejść w pole karne,ani strzału oddać.
      Nie żartuj.

@Peterson -Mecz fatalny ? Oczadziałeś ? Nawet pierwsza polowa nie była fatalna tylko kiepska .Druga bardzo dobra czyli średnia ocena dobry .Dajesz taką samą oceną bramkarzowi , który nic nie zepsuł i Puchaczowi , który napierdalał cały mecz jak nakręcony ? Jóźwiakowi dajesz o plus więcej niż Gytkowi , który stał jak kołek cały mecz i tylko girę dostawił ? Ja też mam naturę marudy i uwielbiam sobie pobręczeć żeby nie rzec postrzelać z pizdy . No ale kiedy widać ,że grajkowie odwalili kawał dobrej roboty i wysoko wygrali choćby i z przetrzebioną milicją to raczej na teksty o fatalnym !!! meczu nie zasłużyli

• Peterson pisze:

Dobra zgadliście żartowałem mecz całkiem spoko każdemu wyżej można dać ocene o 1 plus a Jóźwiak ma 5 xd

7. tylkoLech pisze:

Niektórzy to naprawdę wyznają zasadę im gorzej, tym lepiej. A nawet jak jest całkiem dobrze, to i tak jest źle. Żal to czytać.
    Po wygranym meczu 4-0 wystawiać 1 i 2 a nawet 3, to trzeba chyba strasznie nie lubić Lecha i jego piłkarzy.

• Marecki60 pisze:

Każdy ma swoje zasady oceniania piłkarzy. Ja wybieram najlepszego (najbardziej zaangażowanego piłkarza, dobrze jak ma jeszcze pozytywne liczby), a reszta ocen zależy od oceny najlepszego Lechity. W tym meczu, oczywiście moim zdaniem najlepszy był Jóźwiak.
      Szału nie było, Wisła jest w kryzysie, a ponadto została ostatnio wykartkowana, a kontuzji też u nich nie brakuje. Zwycięstwo z tak osłabionym przeciwnikiem to był obowiązek.

8. Michu73 pisze:

Marchewa killer! To jak ten chłopak wykańcza sytuacje jest niesamowite! To nie jest przypadek. Jest powtarzalność i on to robi z premedytacja i zimna krwią. Marchewa trzymam kciuki, aby omijały Cię kontuzje i sodówka nie uderzyła do głowy! Dla mnie jesteś gość ????

9. Jacek_komentuje pisze:

Kamil bezapelacyjnie graczem meczu.
    Kolejny dobry występ Modera, chciałoby się go pomieścić w pierwszym składzie z Tibą po powrocie Pedro.
    Pomimo bramki nadal uważam, że Darko nie powinien grać kosztem Amarala, który bardziej zasługuje na grę w podstawie.
    Puchacz zbyt często samolubny, ale chyba po prostu bardzo chce. Serce jest, czas na bardziej zespołową grę – niech bierze przykład z Jóźwiaka, który już to zrozumiał z korzyścią dla siebie i drużyny.
    Wygląda na to, źe Satka to obecnie nasz najlepszy SO, a Crnomarkovic jest najsłabszy. Mam wrażenie, że kolejność do składu powinna na dziś wyglądać tak: Lubo, Rogne, Dejewski, Djorde.
    Gytkjaer dziś jakby bardziej aktywny w pressingu, ale przede wszystkim bronią go liczby.

Fajny wynik, niezła druga połowa na tle bardzo słabego przeciwnika. Wyniki konkurencji też nam pomagają.
    Teraz czas na ległą, na którą dzisiejsza gra (szczególnie z pierwszej połowy) może nie wystarczyć…