Lechowa młodzież – tydzień 8

W miniony weekend kolejne mecze w swoich ligach rozegrały cztery najstarsze młodzieżowe drużyny Lecha Poznań. Nie był to udany weekend dla juniorów Kolejorza pod względem wyników. Wygrał tylko jeden zespół, ale za to dwie juniorskie ekipy prowadzą na razie w swoich ligach z dość bezpieczną przewagą nad resztą stawki.Remis zanotowały rezerw i takim samym wynikiem zakończył się jeszcze mecz juniorów starszych z Arką w Gdyni rozegrany nawet przed weekendem. Po bezbramkowym remisie podopieczni Huberta Wędzonki z 15 oczkami na swoim koncie po 9 kolejkach zajmują obecnie 6. lokatę w CLJ tracąc do liderującego Zagłębia Lubin 4 punkty. Mecz z Legią Warszawa zaplanowany na przyszły weekend został przełożony. Po przerwie na kadrę juniorzy starsi 19 października zagrają z SMS Łódź.

Tym razem tylko remis i to pierwszy tej jesieni zanotowali juniorzy młodsi z grupy B CLJ U-17. W ten weekend gracze Bartosza Bochińskiego zremisowali z Akademią Reissa Poznań 2:2. Lech Poznań do lat 17 z 19 oczkami po 8 meczach jest pierwszy wyprzedzając Arkę Gdynia o 4 punkty. Już w środę juniorów młodszych czeka wyjazdowy mecz z trzecią aktualnie Lechią Gdańsk.

Jedynym zespołem, który w miniony weekend zwyciężył był zespół trampkarzy starszych z grupy B CLJ do lat 15. Lech Poznań ograł na wyjeździe Lechię Gdańsk wynikiem 2:0. Po 8 meczach ma 21 punktów i będąc liderem wyprzedza FASE Szczecin o 4 oczka. Za tydzień zawodnicy prowadzeni przez duet Kardela & Łągiewka zagrają na swoim boisku z Arką Gdynia.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualnych tabel oraz terminarzy szukajcie w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

II-liga: Lech II Poznań – Stal Stalowa Wola 2:2
CLJ U-18: Arka Gdynia – Lech Poznań 0:0
CLJ U-17: AP Reissa Poznań – Lech Poznań 2:2
CLJ U-15: Lechia Gdańsk – Lech Poznań 0:2

Kolejne mecze młodzieży:

II-liga: Resovia Rzeszów – Lech II Poznań (sobota, 12 października, godz. 15:00)
CLJ U-18: SMS Łódź – Lech Poznań (sobota, 19 października, godz. 12:00)
CLJ U-17: Lechia Gdańsk – Lech Poznań (środa, 9 października, godz. 11:00)
CLJ U-15: Lech Poznań – Arka Gdynia (sobota, 12 października, godz. 12:00)

> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Odpowiedź

  1. 07 pisze:

    W juniorach nie wynik ma być prioryttetem tylko wyeliminowanie błędów i doprowadzenie do I zespołu gracza jak najbardziej kompletnego. Przykład – Tomczyk który miał ( ma ) kłopoty z przyjęciem, ale ostatnio gra coraz fajniej i te jego mankamenty nie są aż tak widoczne.