Wasze oceny za mecz z Wisłą

Kamil Jóźwiak (średnia ocen: 5,04) został wybrany przez kibiców Lecha Poznań najlepszym piłkarzem Kolejorza w ligowym meczu z Wisłą Kraków. Zaraz za nim byli Tymoteusz Puchacz (4,24) oraz Robert Gumny (4,17). Zawodnikiem najsłabszym, który tym razem miał najniższą średnią ocen był Karlo Muher (średnia ocen: 3,22). Poniżej pełne wyniki Waszego oceniania piłkarzy.Mickey van der Hart
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 55,9%
Średnia ocen: 3,72

Robert Gumny
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 48,6%
Średnia ocen: 4,17

Lubomir Satka
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 54,2%
Średnia ocen: 3,92

Djordje Crnomarković
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 40,1%
Średnia ocen: 3,29

Tymoteusz Puchacz
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 39,8%
Średnia ocen: 4,24

Karlo Muhar
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 38,7%
Średnia ocen: 3,22

Jakub Moder
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 46,3%
Średnia ocen: 3,88

Kamil Jóźwiak
Najczęściej wystawiana ocena: 5 – 49,7%
Średnia ocen: 5,04

Darko Jevtić
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 45,5%
Średnia ocen: 3,64

Jakub Kamiński
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 49,2%
Średnia ocen: 3,75

Christian Gytkjaer
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 47,5%
Średnia ocen: 3,58

Rezerwowi:

Joao Amaral
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 52,5%
Średnia ocen: 4,04

Filip Marchwiński i Paweł Tomczyk grali za krótko, by byli poddani ocenieTrener Dariusz Żuraw (gra drużyny, zmiany, taktyka itp.):

4 – 44,33%

Poziom meczu Lech – Wisła 4:0

4 – 44,44%

Sędzia meczu Daniel Stefański (Bydgoszcz)

4 – 42,56%

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

42,46% – Vullnet Basha

Skład Lecha Poznań w meczu z Wisłą Kraków:

Van der Hart – Gumny, Satka, Crnomarković, Puchacz – Muhar, Moder – Jóźwiak, Jevtić (71.Amaral), Kamiński (79.Marchwiński) – Gytkjaer (83.Tomczyk).

Od najlepszego do najsłabszego:

5,04 – Jóźwiak
4,24 – Puchacz
4,17 – Gumny
4,04 – Amaral
3,92 – Satka
3,88 – Moder
3,75 – Kamiński
3,72 – Van der Hart
3,64 – Jevtić
3,58 – Gytkjaer
3,29 – Crnomarković
3,22 – Muhar

Marchwiński (bez oceny)
Tomczyk (bez oceny)

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 11

 1. ryszbar pisze:

  Do Redakcji.
  W wynikach brak średniej oceny.

 2. Zlapany na ofsajdzie pisze:

  Bardzo fajnie, że gra młodzież i dobrze, że nie oceniamy ich zbyt surowo, natomiast ocena dla Kuby Modera za ten mecz według mnie przesadzona. Środek pola nie wyglądał za dobrze, w pierwszej połowie powiedziałbym, że bardzo słabo. I to nie był dobry mecz Modera- tak jak z Górnikiem wyglądał pewnie, tak w ostatnią sobotę miał parę niedokładnych zagrań. Oczywiście zaznaczam, że nie zagrał też bardzo źle i powinien dostać kolejne szanse.

  • Lechita62 pisze:

   Środek pola nie wyglądał dobrze, ale nie z winy Modera, z trójki Muhar – Jevtić – Moder, Kuba był najlepszy. To jego drugi mecz w ekstraklasie od pierwszej minuty i nie można od niego wymagać, że sam zdominuje środek pola w meczu z nawet tak osłabionym rywalem jak Wisła w sobotę. Tą robotę powinien wykonać Muhar rozbijając ataki rywali i Jevtić kreując grę z przodu, Moder gra z konieczności przez brak Tiby i nie zawala, a zastąpienie Tiby (najlepszego w tej chwili piłkarza Lecha) to nie jest taka prosta sprawa, Kuba sobie z tym poradził i chwała mu za to. Niech na treningach spogląda na zachowania Pedro, uczy się od niego gry, a może okazać się solidnym wzmocnieniem na pozycji nr 8. Pierwszy test dojrzałości za nim i zdał go moim zdaniem na co najmniej 4. Taką notę wystawiłem mu za sobotni mecz i uważam, że w pełni na nią zasłużył. Gdyby Darko i Muhar zagrali na poziomie Modera środek wyglądałby lepiej.

   • J5 pisze:

    To ostatnie zdanie świetnie obrazuje grę Modera. Ode mnie też dostał 4

   • Zlapany na ofsajdzie pisze:

    No ja pozostanę przy swojej opinii, że Darko dał w sobotę więcej niż Kuba Moder, widać, że jest to jednak zawodnik bardziej doświadczony, przez co potrafi dać konkret, jak w 40 minucie, w sytuacji, która wcale nie była łatwa. Nawet jeśli sporą część meczu przetruchta, to ma zagrania, które robią różnicę. Ale cóż- każdy może mieć swoje zdanie. Zgadzamy się natomiast w kwestii Muhara, co do niego generalnie uważam, że to piłkarz bardzo przeciętny, a DP to jedna z pierwszych pozycji kwalifikujących się w Lechu do wzmocnienia.
    Bardzo ciekawi mnie to, jak będzie zestawiona 11-stka w momencie powrotu Tiby. To, że Portugalczyk do niej wróci to oczywiste, pytanie, czy ten powrót nie będzie oznaczał przespawania Modera do ławki rezerwowych…

   • Lechita62 pisze:

    Prawdopodobnie tak, ale Tiba musi mieć abonament na granie, ewentualnie można grać duetem Moder – Tiba, ale chyba jest to zbyt odważne rozwiązanie, tym bardziej, że następny mecz to Legia na wyjeździe i dodatkowe zabezpieczenie tyłów jest konieczne, inna kwestia, że Muhar nie wywiązuje się najlepiej z tej roli. Póki co jego transfer trzeba ocenić negatywnie. Wracając jeszcze do postawy Modera w sobotę to trzeba pamiętać, że druga linia Wisły akurat zbyt osłabiona nie była, tak naprawdę zabrakło tylko Błaszczykowskiego. Czyli Moder nie grał znowu na jakichś ostatnich leszczy.

   • Michu73 pisze:

    Tez mam podobne zdanie. Moder zasłużył na dobrą ocenę. Będąc trenerem nie zastanawiałbym się nawet przez minutę. W środku pola Tiba + Moder. Muhar na ławkę.

   • J5 pisze:

    Zarząd popełnił błąd ( kolejny) , kupując defensywnego pomocnika grającego nie dość że w starym stylu, to jeszcze w destrukcji o wiele gorszego od wiekowego Trałki, który to w jednym sezonie strzelił bodajże 8 goli. Na ” szóstce” Żuraw powinien postawić na Skrzypczaka uczącego się na żywym organizmie Lecha, albo zarząd już zimą powinien poszukać nowocześnie grającego defensywnego pomocnika. Inaczej na „6” będziemy mieć jakość podobną do tej na lewej obronie kiedy gra Kostewycz: jeden dobry mecz na kilka przeciętnych. Za dużo jest tych słabych punktów w Kolejorzu

 3. Wlkp. pisze:

  Myślę że oceny adekwatne do wyniku i postawy zawodników w meczu. Przydał by się taki licznik pokazujący ile osób oddało głosy może redakcja o tym pomyśli :)

  Dyskusja co do zawodników ze środka pola jest zasadna chociaż nie chciałby aby było tak, że jakikolwiek zawodnik ma mieć ,,ABONAMENT NA

 4. Wlkp. pisze:

  Myślę że oceny adekwatne do wyniku i postawy zawodników w meczu. Przydał by się taki licznik pokazujący ile osób oddało głosy może redakcja o tym pomyśli :)

  Dyskusja co do zawodników ze środka pola jest zasadna chociaż nie chciałby aby było tak, że jakikolwiek zawodnik ma mieć ,,ABONAMENT NA GRĘ W LECHU” ma o tym świadczyć jego forma, bo jak wiemy każdy chwyta w pewny momencie w sezonie dołek. Co do Jevtića jest w Kolejorzu 4 lata i kibice znają go już na tyle żeby wiedzieć, że jest chimerycznym zawodnikiem i chciałbym widzieć takiego Jevtica jak w w kilku tych pierwszych meczach tego sezonu. Natomiast Jewtića człapiącego, czekającego za piłką to wolę oglądać na ławce rezerwowych, wówczas niech gra Moder albo Marchwińskiego.

 5. Siodmy majster pisze:

  Pozycja DP staje się w Kolejorzu coraz większym problemem i ciągnie się to jak serial brazylijsko – indyjski ( kuźwa , Isaura pasąca świetą krowę kto by to wytrzymał ;) ).Po opyleniu Tetteha nikt nie wzmocnił tej pozycji . Trała miał swoje grzeszki i na emeryturę w Kolejorzu nie zasłużył. I co mamy ? Zakupiono Muhara , którego największą zaletą jest to , że jest ładnym chłopcem . Sugeruję więc by zajął się modelingiem bo w futbolu idzie mu tak jak mi w chodzeniu po linie ( 110 kg więc żadna lina nie wytrzymuje ;) ). Wydawać by się mogło ,że nic prostszego jak być DP bo rozwalać jest znacznie łatwiej niż budować . No ale u nas jakoś fachowca od tego rozwalania nie ma. I bardzo proszę na tę pozycję nie desygnować Tiby bo go tam szkoda. Znacznie więcej daje zespołowi na 8. Nie zmuszajmy szefa kuchni do mycia garów .

Dodaj komentarz