Ostatni w końcu znalazł nowy klub

Ostatni piłkarz Lecha Poznań, który latem opuścił klub w końcu znalazł nową drużynę. W piątek, 11 października kontrakt z NK Domzale podpisał 33-letni stoper Nikola Vujadinović. Czarnogórzec w słoweńskim klubie ma z miejsca zastąpić podstawowego defensora, który niedawno doznał urazu i pomóc „żółto-niebieskim” utrzymać się w lidze.NK Domzale to już 14 klub w karierze Nikoli Vujadinovicia. Lewonożny obrońca nie będzie w nim poddawany zbyt dużej presji. Średnia widzów w tym sezonie ma meczach tej drużyny to zaledwie 964 ludzi. Sam nowy zespół pomysłodawcy słynnych znaków „x” po 13 kolejkach z 13 punktami zajmuje dopiero 8. miejsce w 10-zespołowej lidze. Drużyna Vujadinovicia ma w tej chwili 8 oczek przewagi nad strefą spadkową oraz 3 nad strefą barażową.

Nikola Vujadinović po podpisaniu kontraktu z NK Domzale nie był zbyt rozmowny – „Jestem bardzo zadowolony z mojego przyjazdu do Słowenii. To nowy, miły rozdział w karierze, a NK Domżale jest uważany za bardzo uporządkowany klub, w którym gracze lubią grać. Wierzę, że dzięki mojemu doświadczeniu i ciężkiej pracy mogę przyczynić się do regularnych występów na boisku, a tym samym do osiągnięcia zamierzonych celów.” – powiedział były lechita.

33-letni lewonożny defensor w NK Domzale ma zastąpić doświadczonego 36-letniego obrońcę Branko Ilicia, który doznał kontuzji. Długość kontraktu Czarnogórca w klubie ze Słowenii nie została ujawniona.Nikola Vujadinović w nowych barwach
null

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <9 komentarzy

 1. Luna23 pisze:

  Szkoda, liczyłem na jego powrót zimą?

 2. Bart pisze:

  Cóż, serducho do gry miał. Szkoda że nie w parze z umiejętnościami.

 3. Bart pisze:

  No i oczywiście lewonożny stoper który za niego przyszedł (Crnomarković) wcale nie wygląda na lepszego i również jest elektryczny.

 4. Kagame pisze:

  I tak upadł na 4 łapy. Myślałem, że już nikt się nie nabierze na tego hobby-playera, a tu proszę. Kontrakt pewnie do czerwca.

 5. tomasz1973 pisze:

  Kto bierze taką siermiengę? Rany boskie właściciele klubów to jednak uwielbiają wyjeby…..ć swoje pieniądze w błoto.

  • Siodmy majster pisze:

   Każdy towar w końcu znajdzie swego kupca. Rutkowie pomimo chorobliwego skąpstwa też lubią wywalić siano w błoto . Odszedł Vujocośtam , przyszedł CzarnoWdupović . Jest równie nędzny jak Nikola i nie strzela bramek , co czynił Czarnogórzec . Taka sama zależność występuje na linii Trałka -Muhar i Burić – VDH . Pogoniono od lat hamulcowych , irytujących , zakupiono jeszcze gorszych . Teraz skauting będzie miał trudne zadanie .Musi znaleźć gorszego skrzydłowego niż Maki gdy uda się go pozbyć . Zadanie jest prawie niewykonalne ale założę się ,że dadzą radę :(

 6. Ekstralijczyk pisze:

  Oni jeszcze nie wiedzą…… xD