Lechowa młodzież – tydzień 9

W miniony weekend kolejne jesienne mecze w swoich ligach rozegrały 3 z 4 najstarszych młodzieżowych drużyn Lecha Poznań. Rezerwy tradycyjnie już zawiodły przegrywając mecz nawet mimo prowadzenia 2:0 i z zawodnikami pierwszej drużyny w składzie. Lepiej poszło zespołom do lat 17 i do lat 15, które wysoko zwyciężyły umacniając się na 1. miejscu.Hit 10. kolejki CLJ, czyli spotkanie Lecha Poznań z Legią Warszawa zostało przełożone na 23 października ze względu na powołania zawodników do reprezentacji młodzieżowych. W najbliższą sobotę o 12:00 juniorzy starsi zagrają na wyjeździe z SMS-em Łódź. Podopieczni Huberta Wędzonki są na razie na 8. miejscu w lidze tracąc do pierwszego Zagłębia Lubin 7 punktów.

Bardzo dobrze w ten weekend poszło juniorom młodszym prowadzonym przez Bartosza Bochińskiego. Lech Poznań do lat 17 pokonał na wyjeździe Lechię Gdańsk 4:1. Po 9 kolejkach Kolejorz jest pierwszy w grupie B mając 22 punkty. Juniorzy młodsi wyprzedzający drugą Arkę Gdynia o 4 punkty w najbliższą sobotę w samo południe zmierzą się na swoim boisku z Wartą Poznań.

Jeszcze lepiej w grupie B CLJ U-15 wiedzie się trampkarzom starszym. W ten weekend gracze duetu Kardela & Łągiewka sprali na wyjeździe Arkę Gdynia aż 6:1. Lech Poznań do lat 15 z 24 punktami po 9 kolejkach jest oczywiście na 1. miejscu wyprzedzając FASE Szczecin o aż 7 punktów. Do końca jesieni Kolejorz 6 ostatnich kolejek rozegra już na wyjazdach. Już w najbliższą środę o 12:00 w Szczecinie czeka go mecz z Pogonią, który zostanie rozegrany awansem. Potem w sobotę o godzinie 14:00 w Gdańsku przeciwnikiem trampkarzy starszych Lecha Poznań będzie UKS Lotos Gdański.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualnych tabel oraz terminarzy szukajcie w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

II-liga: Resovia Rzeszów – Lech II Poznań 3:2
CLJ U-17: Lechia Gdańsk – Lech Poznań 1:4
CLJ U-15: Lech Poznań – Arka Gdynia 6:1

Kolejne mecze młodzieży:

II-liga: Lech II Poznań – Znicz Pruszków (niedziela, 20 października, godz. 12:00)
CLJ U-18: SMS Łódź – Lech Poznań (sobota, 19 października, godz. 12:00)
CLJ U-17: Lech Poznań – Warta Poznań (sobota, 19 października, godz. 12:00)
CLJ U-15: Pogoń Szczecin – Lech Poznań (środa, 16 października, godz. 12:00)
CLJ U-15: UKS Lotos Gdański – Lech Poznań (sobota, 19 października, godz. 14:00)

> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <Dodaj komentarz