Intensywniejszy przełom miesięcy

Po porażce z Legią Warszawa, która rozpoczęła III etap rundy jesiennej 2019 przed Kolejorzem do ostatniej w tym roku przerwy na kadrę jeszcze 4 mecze. W najbliższych 2 spotkaniach lechitów czeka rywalizacja z niżej notowanymi przeciwnikami. Wygrana nad jednym z nich to absolutny obowiązek poznaniaków, którzy w trwającym sezonie zwyciężają tylko ze słabszymi od siebie.Po sobotniej przegranej zespół Lecha Poznań otrzymał od sztabu szkoleniowego wolną niedzielę. Do zajęć wrócił dziś i tym samym rozpoczął przygotowania do najbliższych 2 spotkań. W tym tygodniu podopieczni Dariusza Żurawia będą trenować jeszcze tylko 3 razy odpowiednio we wtorek, w środę oraz w czwartek raz na dobę. W piątek, 25 października, o godzinie 20:30 rywalem Kolejorza będzie niżej notowane Zagłębie Lubin z którym Wielkopolanie nie wygrali przy Bułgarskiej od prawie 4 lat.

Po tym meczu drużyna otrzyma wolną sobotę. Dzień później rozpocznie krótkie przygotowania do pucharowej potyczki z Resovią w Rzeszowie, która odbędzie się już we wtorek, 29 października, o godzinie 13:00. Klub już wcześniej rozważał podróż samolotem na ten pojedynek przed którym drużyna zaliczy tylko 2 jednostki treningowe. Przełom października i listopada będzie intensywnym czasem, ponieważ w sobotę, 2 listopada, o godzinie 20:00 dzień po Święcie Zmarłych „niebiesko-biali” spotkają się w Szczecinie z miejscową Pogonią.

W pełnym treningu jest już nieobecny od miesiąca Pedro Tiba, który powoli będzie wprowadzany do gry. W najbliższy piątek nie wystąpi pauzujący za kartki Karlo Muhar. Jego naturalnym zastępcą wydaje się być Mateusz Skrzypczak. W porównaniu z ostatnim meczem z Legią Warszawa w ekipie Lecha Poznań dojdzie także do innych zmian kadrowych.

Przewidywany skład Lecha na mecz z Zagłębiem na ten moment:

Van der Hart – Gumny, Satka, Crnomarković, Puchacz – Skrzypczak, Moder – Jóźwiak, Jevtić, Amaral – Gytkjaer.

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <