Lechowa młodzież – tydzień 10

W ostatnich kilku dniach kolejne jesienne mecze w swoich ligach rozegrały wszystkie cztery najstarsze młodzieżowe drużyny Lecha Poznań. Rezerwy tradycyjnie już zawiodły przegrywając kolejny mecz tak samo jak będący w kryzysie zespół juniorów starszych. Sytuacja Kolejorza w CLJ jest gorsza niż seniorów w Ekstraklasie.Podopieczni Huberta Wędzonki z CLJ nie wygrali już 3 kolejnego spotkania. Tym razem juniorzy starsi Lecha Poznań niespodziewanie przegrali na wyjeździe z SMS-em Łódź 2:3 dając się tej drużynie wyprzedzić w ligowej tabeli. Kolejorz po 10 meczach z 15 punktami na swoim koncie jest dopiero na 9. miejscu ze stratą 7 punktów do Górnika Zabrze i Zagłębia Lubin.

Już w środę o 12:00 w zaległym spotkaniu Lech Poznań zagra we Wronkach z Legią Warszawa. Ten mecz na żywo pokaże kanał PZPN „Łączy nas piłka” na YouTube. Następnie w sobotę także o 12:00 i też we Wronkach ekipa Kolejorza do lat 18 podejmie Jagiellonię Białystok.

W ten weekend potknęli się juniorzy młodsi z grupy B CLJ U-17. Lech Poznań zremisował na swoim boisku z Wartą Poznań 1:1 i z tego wyniku może być zadowolony, gdyż grając do końca zdołał wyrównać w 90 minucie. Gracze Bartosza Bochińskiego cały czas prowadzą mając 4 oczka więcej od Arki Gdynia. W sobotę o 13:00 juniorzy młodsi powalczą w Szczecinie z Pogonią.

Jeszcze przed weekendem w meczu rozegranym awansem 1:0 nad „Portowcami” i to na wyjeździe triumfowali trampkarze starsi Kolejorza z grupy B CLJ do lat 15. Po tym zwycięstwie zawodnicy duetu Kardela & Łągiewka wyprzedzają drugie FASE Szczecin o 7 punktów. Wyjazdowy mecz właśnie z FASE odbędzie się w czwartek, 31 października, o godzinie 12:00.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualnych tabel oraz terminarzy szukajcie w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

II-liga: Lech II Poznań – Znicz Pruszków 0:1
CLJ U-18: SMS Łódź – Lech Poznań 3:2
CLJ U-17: Lech Poznań – Warta Poznań 1:1
CLJ U-15: Pogoń Szczecin – Lech Poznań 0:1

Kolejne mecze młodzieży:

II-liga: Gryf Wejherowo – Lech II Poznań (sobota, 26.10, godz. 15:00)
CLJ U-18: Lech Poznań – Legia Warszawa (środa, 23.10, godz. 12:00)
CLJ U-18: Lech Poznań – Jagiellonia Białystok (sobota, 26.10, godz. 12:00)
CLJ U-17: Pogoń Szczecin – Lech Poznań (sobota, 26.10, godz. 13:00)
CLJ U-15: FASE Szczecin – Lech Poznań (czwartek, 31 października, godz. 12:00)

> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <