Lechowy Flesz (13-27.10)

Lechowy Flesz to stały cykl informacyjny w którym średnio co 2 tygodnie w jednym newsie podajemy krótkie informacje dotyczące różnych spraw związanych z Kolejorzem i nie tylko, których normalnie nie publikujemy w innych wiadomościach, a które są ciekawostkami lub informacjami przydatnymi kibicom.

Lechici zagrali w kadrach

Krzysztof Bąkowski, Filip Borowski, Patryk Gogół i Jerzy Tomal z akademii Lecha Poznań wystąpili w 3 meczach eliminacyjnych ME U-17 z Belgią 2:2, z Liechtensteinem 11:0 oraz z Macedonią 3:2. W sumie 3 asysty zaliczył Borowski, a 2 asysty Gogół mocno przyczyniając się do awansu Polski. Niedawno towarzysko rywalizowała jeszcze kadra do lat 16. W 2 meczach wystąpili Jakub Złoch, Adrian Tymiński, Antoni Kozubal i Norbert Pacławski.

Orlen inwestuje w Ekstraklasę

Od 12. kolejki PKO Ekstraklasy firma Orlen została partnerem Ekstraklasy SA. Tym samym logo Orlenu widoczne jest m.in. na stadionowych bannerach czy podczas transmisji telewizyjnych.

Marchwiński podpisał kontrakt z Włochami

W tygodniu Filip Marchwiński w końcu podpisał umowę z agencją managerską. Rodzice 17-latka i on sam zdecydował się na włoską firmę Branchini Associati.

Canal Plus na klasyku

Podczas ostatniego magazynu Liga Plus Extra został ukazany materiał „Liga od kuchni” z niedawnego klasyku. W 2:59 ciekawa scena. Jóźwiak miał dużo pretensji do Kostevycha za to, jak się ustawia.

Vujadinović z golem

Nikola Vujadinović niedawno podpisał kontrakt z NK Domzale, w piątek strzelił swojego gola w debiucie. To jego 4 bramka w 2019 roku.

Wkrótce Lech Cup 2019

W dniach 7-8 grudnia 2019 w hali na Morasku odbędzie się kolejna edycja turnieju Lech Cup U-12. Poprzedzi ją tradycyjna konferencja trenerów. Wykład podczas niej oprócz trenerów akademii Lecha Poznań przedstawi m.in. przedstawiciel Pogoni, Legii, RB Lipsk, KRC Genk czy Chelsea FC.

Ekstraklasa już myśli o kolejnym przetargu

Spółka zarządzająca polską ligą Ekstraklasa SA już myśli o kolejnym przetargu dotyczącym sprzedaży praw mediowych na lata 2021-2024. Więcej na ten temat można przeczytać -> TUTAJ

Były lechita nominowany do złotej piłki

Były lechita Robert Lewandowski znalazł się na liście 30 nominowanych do nagrody o Złotą Piłkę dla najlepszego piłkarza 2019 roku. Gala France Football odbędzie się w Paryżu dnia 2 grudnia.

Młodzi zagrali w UEFA Development

Piłkarzom Lecha Poznań całkiem nieźle poszło podczas turnieju UEFA Development U-15 rozgrywanego w naszym kraju. Bartosz Tomaszewski i Dawid Zięba zdobyli po golu w meczach z Rosją 1:2 oraz z USA 3:3. Oprócz nich w tych spotkaniach zagrali jeszcze inni lechici z akademii – Dawid Ławniczak, Jan Niedzielski, Mateusz Wójcik i Dominik Janeczek. Na koniec towarzyskiej imprezy „biało-czerwoni” wygrali z Islandią 4:0.

Zawsze możesz nam pomóc

Wszystkim internautom, którzy regularnie wspierają nas poprzez korzystnie raz dziennie codziennie z bannerów na tej witrynie bardzo dziękujemy ze niezbędne wsparcie. Jest także możliwość przekazywania skromnych darowizn przez PayPal na adres: redakcja@kkslech.com. Wszystkim kibicom z góry dziękujemy za finansowe wsparcie. Dla Was korzystanie z reklam raz dziennie to dosłownie sekunda. Dla nas wielka pomoc. Dzięki!

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <3 komentarze

  1. Pawel68 pisze:

    Wisła Płock liderem.Sobolewski zorganizował ich przez parę kolejek?A u nas gra bez ładu i składu?Drugim przykładem jest Warta,wymienili pół drużyny i wygrywają mecz za meczem!K….czego brakuje tym naszym kopaczki?Ptasiego mleka?

  2. Pawel68 pisze:

    K….czego brakuje tym naszym kopaczom?