Lechowa młodzież – tydzień 11

W miniony weekend kolejne mecze w swoich ligach rozegrały cztery najstarsze młodzieżowe drużyny Lecha Poznań. Znów wstyd przynieśli juniorzy starsi Kolejorza kontynuujący serię meczów bez zwycięstwa. Lech Poznań do lat 18 w Centralnej Lidze Juniorów Starszych zajmuje to samo miejsce co seniorzy w PKO Ekstraklasie.W ten weekend w końcu przełamały się rezerwy Lecha Poznań, które przeskoczyły na 12. pozycję w II-lidze mając teraz 2 punkty przewagi nad strefą spadkową. Zawodnicy Rafała Ulatowskiego po ładnych golach wygrali na wyjeździe z przedostatnim Gryfem Wejherowo 2:1 kończąc tym samym serię 6 kolejnych spotkań bez zwycięstwa.

W środę i w sobotę Lech Poznań U-18 nie wygrał odpowiednio 4 i 5 meczu z rzędu. Najpierw podopieczni Huberta Wędzonki szczęśliwie zremisowali we Wronkach z Legią Warszawa 1:1, a po 3 dniach także u siebie podzielili się punktami z Jagiellonią Białystok remisując 0:0. Kolejorz po przykrej serii jest na 9. miejscu ze stratą 11 oczek do Zagłębia Lubin. Juniorzy starsi zagrają z „Miedziowymi” już w czwartek o 14:00 w Lubinie.

Po raz 2 z rzędu w grupie B CLJ U-17 punkty stracili zawodnicy Bartosza Bochińskiego, aczkolwiek cały czas prowadzą w tabeli wyprzedzając o 2 oczka Arkę Gdynia. W ten weekend po szalonym meczu juniorzy młodsi Lecha Poznań zremisowali na wyjeździe z Pogonią Szczecin 3:3. Już w czwartek o 11:00 czeka ich domowy mecz z wiceliderem.

Przez niedawny turniej UEFA Development U-15 w ostatnich dniach nie rywalizowali trampkarze starsi z grupy B CLJ U-15. Lech Poznań szkolony przez duet Kardela & Łągiewka ostatni raz rywalizował w lidze 16 października. Kolejorz do gry powróci w najbliższy czwartek, kiedy o 12:00 zmierzy się z FASE w Szczecinie. FASE jest wiceliderem, Lech to lider grupy mający jeszcze do rozegrania zaległe spotkanie.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualnych tabel oraz terminarzy szukajcie w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

II-liga: Gryf Wejherowo – Lech II Poznań 1:2
CLJ U-18: Lech Poznań – Legia Warszawa 1:1
CLJ U-18: Lech Poznań – Jagiellonia Białystok 0:0
CLJ U-17: Pogoń Szczecin – Lech Poznań 3:3
CLJ U-15: Pogoń Szczecin – Lech Poznań 0:1

Kolejne mecze młodzieży:

II-liga: Lech II Poznań – Bytovia Bytów (niedziela, 03.11, godz. 17:30)
CLJ U-18: Zagłębie Lubin – Lech Poznań (czwartek, 31.10, godz. 14:00)
CLJ U-17: Lech Poznań – Arka Gdynia (czwartek, 31.10, godz. 11:00)
CLJ U-15: FASE Szczecin – Lech Poznań (czwartek, 31 października, godz. 12:00)

> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <