Wypowiedzi trenerów po meczu:

Wypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca gości, Dariusza Żurawia oraz opiekuna gospodarzy, Szymona Grabowskiego na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu 1/16 finału piłkarskiego Pucharu Polski sezonu 2019/2020, CWKS Resovia Rzeszów – KKS Lech Poznań.Dariusz Żuraw (trener Lecha):“W takich meczach obowiązkiem jest wygrać. Resovia była dobrze zorganizowana do momentu utraty bramki. Cierpliwość w piłce jest ważna, nam jej dziś nie zabrakło i gratulacje dla chłopaków za ten awans. Po 2 golach mecz w Rzeszowie mieliśmy już pod kontrolą. Na razie nie wiemy co z Tomaszem Cywką, cieszymy się ze zwycięstwa traktując Puchar Polski priorytetowo.”

“W takich meczach, jak z Resovia wymaga się od Lecha wysokich zwycięstw. Na szczęście udało się to dziś zrobić.”Szymon Grabowski (trener Resovii):“Dziękuję moim chłopakom, Lech wygrał zasłużenie, zdecydowała dzisiaj jakość, którą miał przeciwnik. Musimy jak najszybciej pozbierać się przed kolejnym spotkaniem w lidze, a Lechowi życzę wszystkiego dobrego i zajścia tak daleko, jak rok temu po wyeliminowaniu nas zaszła Lechia. Dziś zaryzykowałem ze zmianą formacji co niestety nie przyniosło skutku. Dziś się nie udało.”

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <