Wystaw swoje oceny po meczu z Resovią

W meczu 1/16 finału piłkarskiego Pucharu Polski sezonu 2019/2020, Lech Poznań uniknął kompromitacji wygrywając na wyjeździe z liderem II-ligi – Resovią Rzeszów 4:0 (2:0). Mimo słabej gry do 30 minuty Kolejorz zdołał w tym czasie nie stracić gola, otrząsnąć się i wypunktować rywala po 2 trafieniach Christiana Gytkjaera. Po przerwie „niebiesko-biali” grali już z większym luzem strzelając kolejne 2 bramki.

Skład Lecha Poznań w meczu z Resovia Rzeszów:

Van der Hart – Cywka (4.Gumny), Satka, Rogne, Kostevych – Muhar, Tiba – Makuszewski, Marchwiński, Jóźwiak (73.Puchacz) – Gytkjaer (53.Tomczyk).

* – Piłkarz, który nie rozegra co najmniej 15 minut nie podlega ocenie

Należy ocenić występ każdego z poniższych piłkarzy i kliknąć na przycisk „Prześlij”. Nie ma opcji ocenienia gry tylko pojedynczych zawodników. Po prawidłowym ocenieniu w miejscu formularza wyświetli się stosowny komunikat.