Zapowiedź: Błękitni – Lech II

W sobotę, 9 listopada, o godzinie 13:00 w meczu 17. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2019/2020, rezerwy Lecha Poznań zagrają na wyjeździe z Błękitnymi Stargard. Jutro drugi zespół Kolejorza postara się sprawić niespodziankę i urwać na trudnym terenie wyżej notowanemu rywalowi chociaż 1 punkt, który w walce o utrzymanie mógłby okazać się bardzo ważny.W sobotę po ponad 4 latach ponownie na drodze Kolejorza staną Błękitni Stargard, którzy w 2015 roku w 1/2 finału Pucharu Polski napsuli nam dużo krwi. Obecnie w Stargardzie gra aż 6 byłych lechitów, a Błękitnych szkoli w dodatku były trener Lecha Poznań, Adam Topolski. „Biało-błękitni” to najbardziej bezkompromisowy zespół w całej II-lidze, który zremisował raptem 1 raz, 8 spotkań wygrał i 7 meczów przegrał. Drużyna spod Szczecina szczególnie groźna jest u siebie zwyciężając w każdym z 6 ostatnich meczów przed własną publicznością w tym 4 ligowych. Z kolei Lech II Poznań to ekipa ciułająca punkty, która po 6 kolejnych meczach bez wygranej i 5 porażkach, w ostatnich 2 seriach spotkań triumfowała oddalając się dzięki temu od strefy spadkowej. Jutro faworytem do zgarnięcia pełnej puli będzie przeciwnik co nie oznacza, że „niebiesko-biali” znów muszą wrócić z niczym.

W sobotę trener Lecha II Poznań, Rafał Ulatowski nie będzie mógł skorzystać z usług pauzującego za żółte kartki Bartosza Bartkowiaka. Kadrę rezerw na bój z Błękitnymi Stargard ponownie wzmocnią piłkarze trenujący na co dzień z pierwszą drużyną Kolejorza.

Arbitrem sobotnich zawodów w Stargardzie będzie Patryk Gryckiewicz z Torunia. Jutro faworytem do zwycięstwa według bukmacherów będą gospodarze. Średni kurs na wygraną Błękitnych Stargard wynosi 2.30, na remis 3.35, a na triumf Lecha II Poznań 2.90. W sobotę na obiekcie Miejskim zjawi się tylko około 300 osób. Transmisja z jutrzejszego pojedynku rezerw będzie płatna w systemie PPV za 12 zł na stronie tvcom.pl. Początek meczu 17. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2019/2020, KP Błękitni Stargard – KKS Lech II Poznań w sobotę, 9 listopada, o godzinie 13:00 na Stadionie Miejskim mieszczącym się przy ulicy Ceglanej 1 w Stargardzie. W razie 3 z rzędu, niespodziewanego zwycięstwa rezerwy Kolejorza ponownie poprawiłyby swoją pozycję w tabeli oddalając się dzięki temu od strefy spadkowej do III-ligi.

>> Rywal rezerw: Błękitni Stargard – przedstawienie
>> Przed 17. kolejką II-ligi 2019/2020Mecz: KP Błękitni Stargard – KKS Lech II Poznań
Rozgrywki: 17. kolejka II-ligi 2019/2020
Termin: Sobota, 9 listopada, godz. 13:00
Stadion: Miejski, ul. Ceglana 1
Sędzia: Patryk Gryckiewicz (Toruń)
Miejsce gospodarzy: 7
Miejsce gości: 12
Najlepszy strzelec gospodarzy: 7 – Fadecki
Najlepszy strzelec gości: 3 – Szymczak
Domowa forma gospodarzy: 5-0-2, 12:8
Wyjazdowa forma gości: 3-1-5, 10:15
Transmisja: Tvcom.pl (PPV za 12 zł)
Bukmacherzy 1 x 2: 2.30 – 3.35 – 2.90
Przewidywana frekwencja: ok. 300
Prognozowana pogoda: +8°C, deszcz
Nasz typ na mecz: obie strzelą

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Odpowiedź

  1. ArekCesar pisze:

    Oby zwycięstwo wyciągnęli, chociaż 1:0. Wtedy bez większej presji można będzie podejść do kolejnych meczów.