Lechowy Flesz (27.10-09.11)

Lechowy Flesz to stały cykl informacyjny w którym średnio co 2 tygodnie w jednym newsie podajemy krótkie informacje dotyczące różnych spraw związanych z Kolejorzem i nie tylko, których normalnie nie publikujemy w innych wiadomościach, a które są ciekawostkami lub informacjami przydatnymi kibicom.Balon już na Bułgarskiej

Boczne boisko treningowe ze sztuczną trawą znajdujące się za I trybuną zostało przykryte balonem pneumatycznym. Balon został rozłożony już 3 raz. Pod nim w razie złych, zimowych warunków atmosferycznych będzie ćwiczył zarówno pierwszy zespół jak i drużyny akademii Kolejorza.

Lechici wylecą do Boliwii

Norbert Pacławski, Adrian Tymiński i Jakub Złoch z akademii Lecha Poznań zostali powołani na turniej Campeonato Sudamericano Sub-15, który od 18 listopada do 9 grudnia potrwa w Boliwii. „Biało-czerwoni” zmierzą się wtedy z Argentyną, Paragwajem, Chile, Urugwajem oraz Ekwadorem.

Byli lechici zostali mistrzami

Niklas Barkroth wraz z Djurgardens Sztokholm został tydzień temu Mistrzem Szwecji, a Deniss Rakels i Antonijs Cernomordijs wywalczyli z Riga FC tytuł Mistrza Łotwy. Riga FC obroniła mistrzostwo, Djurgardens sięgnął po tytuł po 14 latach przerwy. W ten weekend Mistrzem Białorusi może zostać jeszcze Sergei Krivets i Oleksiy Khoblenko. Obaj reprezentują Dinamo Brześć.

Młodzi w kadrze

Karol Fietz i Igor Ławrynowicz z akademii Lecha Poznań otrzymali nominacje na konsultację kadry U-17, która w dniach 11-14 listopada obędzie się w Siedlcach. Za to Bartosz Tomaszewski, Dawid Zięba, Jan Niedzielski i Mateusz Wójcik będą mieli szansę wystąpić w reprezentacji do lat 15 w towarzyskim dwumeczu z Irlandią (19 oraz 21 listopada).

Marchwiński doceniony

Filip Marchwiński znalazł się w jedenastce 1/16 finału Pucharu Polski. Nominacja dla 17-latka była możliwa dzięki bramce i zaliczeniu dwóch asyst drugiego stopnia w meczu z Resovią.

Gostomski zagra o Puchar

Były lechita, Maciej Gostomski grający obecnie w FK Haugesund, które latem 2017 roku zostało wyeliminowane przez Lecha Poznań z Ligi Europy będzie miał szansę zdobyć Puchar Norwegii. W finale FKH, które ma za sobą słaby sezon 2019 ligi norweskiej powalczy 8 grudnia w Oslo z Vikingiem Stavanger.

Lech wysyłał rogale

Lechowy marketing włączył się w tygodniu w promocję rogali Świętomarcińskich w Polsce. Lech wysłał rogale do wszystkich klubów PKO Ekstraklasy oraz do najważniejszych osób w polskiej piłce. Nie wszystkie kluby do których trafiły rogale zdecydowały się podziękować Kolejorzowi na portalach społecznościowych.

Codziennie możesz nam pomagać

Wszystkim internautom, którzy regularnie wspierają nas poprzez korzystnie raz dziennie codziennie z bannerów na tej witrynie bardzo dziękujemy ze niezbędne wsparcie w trudnych czasach. Jest także możliwość przekazywania skromnych darowizn przez PayPal na adres: redakcja@kkslech.com. Wszystkim kibicom z góry dziękujemy za finansowe wsparcie. Dla Was korzystanie z reklam raz dziennie to dosłownie sekunda. Dla nas wielka pomoc dzięki której ten serwis istnieje. Dzięki!

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Odpowiedź

  1. Luna23 pisze:

    Marchwinski doceniony, a w czasi meczu znany i lubiany użytkiownik Peterson pisał-„I to ma być złoty Talent naszej akademi Marchwiński? To będzie maks drugi Janota.”
    Hu.ja się znają☺