40 zdjęć z wygranej Polski i debiutu Jóźwiaka

We wtorek piłkarska reprezentacja Polski pokonała na Stadionie Narodowym w Warszawie kadrę Słowenii 3:2 pieczętując tym samym zwycięstwo w swojej grupie eliminacyjnej do przyszłorocznych Mistrzostw Europy. Wczoraj debiut w seniorskiej reprezentacji Polski zanotował 21-letni wychowanek Kolejorza, Kamil Jóźwiak, który na murawie pojawił się w końcówce.

Kamil Jóźwiak wszedł na boisko w 85 minucie notując tym samym debiut w seniorskiej reprezentacji Polski. „Józiu” miał wczoraj okazję wystąpić u boku m.in. byłych lechitów Tomasza Kędziory, Jana Bednarka czy Roberta Lewandowskiego. Zapraszamy do obejrzenia 40 zdjęć z wtorkowego zwycięstwa Polaków na Narodowym w Warszawie.Autor zdjęć: Dawid Ćmielewski

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <3 komentarze

  1. Zlapany na ofsajdzie pisze:

    Strasznie mi szkoda, że Brzęczkowi zabrakło trochę odwagi i nie wpuścił Kamila w okolicach 70-75 minuty. Owszem,byłaby to ostatnia zmiana, a więc ryzyko gry w 10-tkę, ale przecież był to mecz właściwie towarzyski. Nawet jakby miał się skończyć remisem, to warto było dać szansę młodemu na debiut. A gdy Kamil dostał tak mało minut, to zupełnie spalił się psychicznie- chciał pokazać, że warto nie pomijać go przy kolejnych powołaniach, a że wiedział, że czasu na to ma straszliwie mało, to zaliczył jedynie kilka strat i spalonych. Właściwie mój nick tutaj dosyć dobrze obrazuje jego epizod we wczorajszym meczu.

  2. Przemo33 pisze:

    Gdzieś mi się obiło o uszy, że Jóźwiak to 61 reprezentant Polski, powołany jako gracz Lecha.

  3. inowroclawianin pisze:

    Fajnie, że wszedł i w sumie tyle. Sam mecz bez rewelacji, było kilka przebłysków i to wszystko. Znów podania do tylu i wolne tempo, niedokładność, zupełnie jak w Lechu, tylko tam przynajmniej były 3 punkty i piękna akcja z golem Lewego.