Zapowiedź: Skra – Lech II

W sobotę, 30 listopada, o godzinie 13:00 w meczu 20. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2019/2020, rezerwy Lech Poznań zmierzą się na wyjeździe ze Skrą Częstochowa. Dla Kolejorza będzie to arcyważne spotkanie za tzw. „6 punktów” w którym Wielkopolanie nie mogą pozwolić sobie na porażkę jeżeli nie chcą skończyć jesiennych zmagań w strefie spadkowej.Rezerwy Lecha Poznań są niepokonane już od 5 spotkań, ale z drugiej strony nie wygrały żadnego z 3 ostatnich meczów. Przez to Kolejorz w tabeli II-ligi ma już tylko 2 oczka przewagi nad strefą spadkową. Właśnie 2 punkty do Lecha II Poznań traci jutrzejszy rywal – Skra Częstochowa, która w końcówce jesieni znajduje się na małej fali wznoszącej. Ekipa „biało-niebiesko-czerwonych” zwyciężyła w ostatnich 2 meczach przez co cały czas nie składa broni w walce o utrzymanie. Jutrzejszy pojedynek dla obu zespołów będzie starciem za tzw. „6 punktów” w którym Kolejorz nie może sobie pozwolić na porażkę. Jeśli młodzi lechici przegraliby wówczas daliby się wyprzedzić Skrze w ligowej tabeli i mogliby skończyć 2019 rok pod kreską.

Trener Lecha II Poznań, Rafał Ulatowski nie będzie mógł jutro skorzystać z usług pauzującego za kartki Eryka Kryga. Z kolei w drużynie Skry Częstochowa prowadzonej przez Pawła Ścieburę z tego samego powodu zabraknie podstawowego pomocnika Rafała Brusiło. Skra Częstochowa większość punktów w tym sezonie zdobywa u siebie grając na obiekcie ze sztuczną trawą, który tak naprawdę przypomina boisko treningowe a nie stadion. Mały obiekt posiada tylko 990 miejsc z czego 500 jest zadaszonych. Jest on również zaopatrzony w sztuczne oświetlenie o mocy 550 luxów nadające się bardziej do przeprowadzenia treningów niż do oświetlania płyty boiska podczas meczów.

Arbitrem sobotnich zawodów w Częstochowie będzie Robert Marciniak z Krakowa. Jutro faworytem do zwycięstwa według bukmacherów będą goście. Średni kurs na wygraną Lecha Poznań wynosi 2.55, na remis 3.10, a na triumf Skry Częstochowy 2.70. W sobotę na kameralnym obiekcie zjawi się tylko około 300 osób. Transmisja z jutrzejszego spotkania Lecha II będzie płatna w systemie PPV za 12 złotych na stronie Tvcom.pl. Początek meczu 20. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2019/2020, KS Skra Częstochowa – KKS Lech II Poznań w sobotę, 30 listopada, o godzinie 13:00 na stadionie Skry mieszczącym się przy ulicy ul. Loretańskiej 20 w Częstochowie. W sierpniu rezerwy Kolejorza pokonały we Wronkach ekipę Skry rezultatem 2:0.

>> Przed 20. kolejką II-ligi 2019/2020

Stadion Skry Częstochowa – fot: ks-skra.pl
nullMecz: KS Skra Częstochowa – KKS Lech II Poznań
Rozgrywki: 20. kolejka II-ligi 2019/2020
Termin: Sobota, 30 listopada, godz. 13:00
Stadion: Skry, ul. Loretańska 20
Sędzia: Robert Marciniak (Kraków)
Miejsce gospodarzy: 15
Miejsce gości: 12
Najlepszy strzelec gospodarzy: 4 – Wolny
Najlepszy strzelec gości: 3 – Szymczak
Domowa forma gospodarzy: 5-1-3, 10:10
Wyjazdowa forma gości: 3-2-5, 12:17
Transmisja: Tvcom.pl (PPV za 12 zł)
Bukmacherzy 1 x 2: 2.70 – 3.10 – 2.55
Przewidywana frekwencja: ok. 300
Prognozowana pogoda: +2°C, pogodnie
Nasz typ na mecz: x

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <3 komentarze

 1. Ostu pisze:

  I niech grają zawodnicy z rezerw – jeśli chcemy wygrać – a nie jakieś spady z jedynki, które będą grać jak za karę…
  Spady niechaj obejrzą mecz obowiązkowo z trybun…

 2. 100h2o pisze:

  Jak widać na zdjęciach z obiadu przed wyjazdem 1 drużyny to : niebezpieczeństwo gry w rezerwach Makuszewskiego ( nie było go w barze), nie było Letniowskiego, Tomczyka którzy mogą ew grac w 2 lidze. Za to byli w barze ci co ew mogliby zagrać w meczu rezerw Częstochowie czyli : Moder, Dejewski, Kamiński, Skrzypczak, Klupś i Cernomarković. No bo chyba nieobecny na obiedzie Jóżwiak chyba dostanie wolne jak i Guma ( swoją drogą ciekawe czy kartki z Extra wpływają na grę w 2 lidze?).

 3. 100h2o pisze:

  PS: Marchewa też był na obiedzie więc pewnie jedzie do Płocka.