Sytuacja kadrowa Lecha przed meczem z ŁKS-em

Jutro po zaledwie 3 dniach od meczu ze Stalą Stalowa Wola w Boguchwale, drużynie Lecha Poznań przyjdzie zagrać przy Bułgarskiej z Łódzkim Klubem Sportowym. Sytuacja kadrowa Kolejorza przed starciem z beniaminkiem jest przyzwoita, a skład nie powinien być większym zaskoczeniem.W sobotę popołudniu przeciwko beniaminkowi nie zagrają leczący kontuzje kolana Robert Gumny oraz Tomasz Cywka. Pod znakiem zapytania stoi występ Filipa Marchwińskiego i Kamila Jóźwiaka. „Marchewa” po meczu ze Stalą Stalowa Wola ma dobre problemy zdrowotne. Z kolei „Józiu” leczył w ostatnich dniach niegroźny uraz, którego doznał w pojedynku z Piastem Gliwice.

21-latek z powodu kontuzji opuścił spotkanie z Wisłą Płock. Na początku tego tygodnia trenował indywidualnie. We wtorek nie poleciał do Rzeszowa, ponieważ sztab szkoleniowy nie chciał ryzykować odnowienia kontuzji. Do meczu z ŁKS-em Łódź podopieczni Dariusza Żurawia odbędą jeszcze jeden trening i po nim zapadanie decyzja, czy „Józiu” znajdzie się w sobotę w kadrze meczowej.

W środę 90 minut na ławce przesiedział oszczędzany Darko Jevtić. Dopiero w drugiej połowie na plac gry weszli Karlo Muhar oraz Lubomir Satka, który musi zastępować Roberta Gumnego na prawej obronie. Jutro na kartki muszą uważać zagrożeni Pedro Tiba oraz Kamil Jóźwiak. Początek meczu Lecha Poznań z ŁKS-em Łódź w sobotę, 7 grudnia, o godzinie 17:30 na obiekcie przy Bułgarskiej.PRZEWIDYWANA meczowa „20” na mecz z ŁKS-em:

Bramkarze: Mickey van der Hart, Miłosz Mleczko

Obrońcy: Thomas Rogne, Lubomir Satka, Djordje Crnomarković, Tomasz Dejewski, Volodymyr Kostevych

Pomocnicy: Karlo Muhar, Jakub Moder, Pedro Tiba, Darko Jevtić, Joao Amaral, Kamil Jóźwiak, Juliusz Letniowski, Jakub Kamiński, Tymoteusz Klupś, Tymoteusz Puchacz, Mateusz Skrzypczak

Napastnicy: Christian Gytkjaer, Paweł Tomczyk

PRZEWIDYWANY skład Lecha na mecz z ŁKS-em:

Van der Hart – Satka, Dejewski, Rogne, Kostevych – Muhar, Tiba – Amaral, Jevtić, Puchacz – Gytkjaer.

* – w zapowiedzi meczu przewidywany skład może być inny

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <