Za tydzień ostatni mecz. Trwa sprzedaż biletów

Dokładnie za równy tydzień w nietypowym terminie w czwartek, 19 grudnia, o godzinie 20:30 na obiekcie przy Bułgarskiej ekipa Kolejorza rozegra ostatni mecz w tym roku kalendarzowym. Tego dnia przeciwnikiem Lecha Poznań w stolicy Wielkopolski będzie Arka Gdynia z którą latem „niebiesko-biali” pechowo zremisowali 0:0 tracąc wtedy bardzo ważne 2 punkty.Aktualnie w sprzedaży są wejściówki na mecz 20. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2019/2020, Lech Poznań – Arka Gdynia, który odbędzie się w czwartek, 19 grudnia, o godzinie 20:30 na Stadionie Miejskim. Bilety na mecze Lecha Poznań rozgrywane przy Bułgarskiej można kupować przez internet, w stacji Kolejorz (w dni poza meczowe), sklepie klubowym w Pestce, Kupcu Poznańskim, w Avenidzie, w Starym Browarze czy we wszystkich stałych punktach partnerskich na terenie Wielkopolski. Przy zakupie biletów nie jest wymagana karta kibica. W związku ze zmianą polityki cenowej posiadaczom karnetów na zeszły sezon, Sezon 2018/2019 od października oraz Wiosna 2019 i Wiosna 19+ Runda Finałowa zostały przyznane w systemie biletowym vouchery rekompensujące brak zagwarantowanej oszczędności przy zakupie abonamentów. Klub dla uczestników programu „Lechici” przygotował świąteczną promocję. Bilet na mecz z Arką będzie można kupić tylko za 15 zł (II i IV trybuna) lub za 20 zł (I i III trybuna).

>> Dołącz do programu frekwencyjnego „Lechici” – załóż konto, przychodź na mecze, zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrodyRabaty biletowe i karnetowe:

– Ulgowy (-20% dla uczniów i studentów w wieku od 13. do 26. roku życia oraz seniorów powyżej 65. roku życia)
– Dziecko (-20% do 13. roku życia)
– Dziecko do lat 5 wraz z opiekunem wchodzi za darmo

Godziny otwarcia punktu biletowego w Stacji Kolejorz:

Poniedziałek-piątek: 9:00-17:00
Soboty: 10:00-15:00
Niedziele i święta: nieczynne

Bilety na mecz Lech – Arka (czwartek, 19 grudnia, godz. 20:30)

Strefa A (I i III trybuna):
Normalny: 40 zł
Ulgowy: 32 zł
Dziecko: 10 zł

Strefa B (II i IV trybuna):
Normalny: 25 zł
Ulgowy: 20 zł
Dziecko: 10 zł

Chcąc powiększyć mapkę otwórz ją w nowej karcie
null

Przydatne numery i adresy:

tel. 602-368-268 lub 602-368-369 (pn-pt. 9:00-17:00)
bilety.lechpoznan.pl
bok.lechpoznan.pl

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <8 komentarzy

 1. Max Gniezno pisze:

  No dobra. Idą święta a człowiek łamie się opłatkiem. Z drugiej strony tyle razy kibic dostał po ryju od zarządu, trenerów i piłkarzy że się wacha.
  Krótka piłka. Będzie wygrana u kiepskich idę na ostatni mecz na Bułgarską. Będzie remis oglądam mecz w tv. Będzie porażka to mam was w czarnej..

  • Biniu pisze:

   Oto bojkot!!! On nie istnieje. Kolejorz gra słabo wiara nie przychodzi. Jest nadzieja na dobry mecz i poprawę, stadion pełen. Ludzie którzy piszą i bojkocie jako o czymś co funkcjonuje są zabawni. Nie wspomnę o epitetach rzucanych na kibiców, którzy cały czas łazili na stadion, łażą i będą łazić.

   • Luna23 pisze:

    Jestem kibicem lepszego sortu bo bojkotuje swój klub?

   • Max Gniezno pisze:

    Dawno przestałem oceniać innych a i tobie to zalecam. Podejdź do tematu biznesowo tak jak włodarze naszego klubu. Mianowicie gdyby zysk był większy w trzeciej lidze już byśmy tam byli. Kto bogatemu zabroni? Ja postanowiłem kupować produkt jeśli jest tego wart.

 2. Biniu pisze:

  Max Gniezno
  Napisz w którym momencie którego wpisu czujesz się oceniony?

 3. Tadeo pisze:

  Wielu z nas musi sobie wreszcie uświadomić , że bojkotem meczów nie szkodzimy Lechowi .Chcemy żeby wreszcie dotarło do świadomości osób nieudaczników, zarządzających tym klubem , jakie szkody wyrządzili swoimi decyzjami i złą polityką klubu , którą prowadzą. Kim dla Lecha są jego kibice , wszyscy wiemy.Jednak jak widać, nie dla wszystkich taka opinia dotarła. Być może obecna złą sytuacja finansowa , zmusi wreszcie decydentów Lecha , do zmiany swoich poglądów , i całej polityki klubu.

  • Biniu pisze:

   Ale sam widzisz, że bojkot nie istnieje. Jest zmęczenie słabymi wynikami, błędnymi decyzjami, słabą grą, ale jeśli gdzieś za mgła pojawia się jakikolwiek promyczek nadziei, to dziesiątki tysięcy ludzi idą na stadion. To nie jest bojkot.

   • Max Gniezno pisze:

    No właśnie. Bojkotu w żadnej postaci nie ma. Wiadoma grupa jest na każdym meczu, inni od święta. Dobrze napisałeś o zmęczeniu słabymi wynikami. To chyba pasuje do mnie idealnie. Zniechęcenie jest tym większe jeśli weźmie się pod uwagę niewykorzystany przez ostatnie lata potencjał. Mam tu na myśli między innymi brak regionalnej konkurencji dla klubu w promieniu 100km od Poznania.