Zimowe urlopy lechitów

Piłkarze Lecha Poznań powoli kończą już kilkunastodniowe urlopy i dziś zjawią się w stolicy Wielkopolski, by jutro powrócić do zajęć. 20 dni laby to wystarczająco dużo, aby każdy zawodnik mógł przez ten czas odpocząć zarówno psychicznie jak i fizycznie. Tej zimy różni piłkarze ponownie wybrali różny sposób spędzania wolnego czasu w tym Świąt Bożego Narodzenia.Przez zawodników na całym świecie najczęściej używanym portalem społecznościowym jest Instagram i właśnie tam piłkarze Lecha Poznań dzielili się różnymi zdjęciami, które pokazywały, gdzie i jak spędzali zimowe urlopy, święta czy sylwestra.

Najskuteczniejszy strzelec Kolejorza w 2019 roku i minionej jesieni, Christian Gytkjaer wraz ze swoją partnerką spędził święta w duńskim Roskilde, a także zdobył szczyt L’Aiguille du Midi (3842 m n.p.m.) we Francji. W góry wybrali się tej zimy także m.in. Tymoteusz Puchacz, Mateusz Skrzypczak czy wracający na Bułgarską pomocnik Michał Skóraś, który gościł w Zakopanem.

Ponownie we Francji, lecz nad jednym z tamtejszych jezior pojawił się Tomasz Cywka będący zapalonym wędkarzem. 32-latek, który ostatni raz w Ekstraklasie zagrał we wrześniu 2018 roku podczas zimowej przerwy spotkał się jeszcze z byłym napastnikiem Wisły Kraków, Zdenkiem Ondraskiem.

Na bardzo ciekawą wycieczkę wybrał się natomiast Juliusz Letniowski, który poleciał do USA zwiedzając w Filadelfii słynne schody po których w kultowej serii filmów “Rocky” biegał Rocky Balboa. Oprócz tych piłkarzy psem na Instagramie pochwalił się Karlo Muhar, Djordje Crnomarković udostępnił świąteczne zdjęcie ze swoją siostrą, a Maciej Makuszewski fotografie z rodziną.

Podczas przerwy zimowej nie próżnował również Thomas Rogne, który wyleczył uraz. Norweg wraz ze swoją 25-letnią dziewczyną Adą Hegerberg będącą piłkarką francuskiego Lyonu złożył wszystkim noworoczne życzenia prosto z boiska treningowego.Tak zimowe urlopy spędzali piłkarze Lecha Poznań:

null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <