Drugi raz ta sama baza

Przed piłkarzami Lecha Poznań najważniejszy okres zimowych przygotowań jakim będzie obóz w tureckim Belek. Kolejorz w kurorcie nad Morzem Śródziemnym gościł już wiele razy za kadencji różnych trenerów. W tym roku drugi raz zawita do tego samego hotelu. Tegoroczne zgrupowanie naszej drużyny w Turcji będzie o 3 dni krótsze od zimowego obozu w 2019 roku.

W niedzielę rano piłkarze Lecha Poznań spotkają się w klubie skąd udadzą się autokarem do Berlina. Na miejscowym lotnisku wsiądą w samolot, którym polecą do tureckiej Antayli, gdzie są spodziewani po południu. Po podróży lotniczej Kolejorz ponownie wsiądzie autokar, by dotrzeć do Belek w którym „niebiesko-biali” spędzą najbliższe dni podczas których rozegrają 4 sparingi.Hotel Bellis Deluxe

Bellis Deluxe jest nowym 5-gwiazdkowym hotelem wyremontowany niecałe 6 lat temu mającym 554 pokoje. Hotel leży tuż przy plaży w Belek i zaledwie 30 minut drogi od Antayli, gdzie mieści się lotnisko, a także 4 kilometry od centrum Belek. Hotel posiada wszystko co będzie potrzebne lechitom zarówno do pracy, do odnowy biologicznej czy rozrywki w wolnym czasie. Od centrum spa, przez łaźnie parowe, korty tenisowe, pola golfowe na kasynie i klubie nocnym kończąc. Od niedawna działa nawet mające 21 tysięcy m2 Bellis Zoo otoczone lasem.

null
null
null
null
null
Bellis Football Deluxe

Hotel Bellis Deluxe posiada własny ośrodek treningowy o nazwie Bellis Football Club. Na jego terenie znajdują się 2 pełnowymiarowe boiska z naturalną trawą certyfikowaną przez FIFA. Centrum treningowe jest otoczone lasem i posiada sztuczne oświetlenie o mocy 1500 luxów. Boiska posiadają system nawadniający oraz odwadniający spełniający wszystkie standardy FIFA. Ośrodek treningowy jest też zaopatrzony w szatnie, pokój dla masażystów, arbitrów, trenerów, w centrum medialne, tablicę wyników, w prysznice oraz toalety. Przed jednym z boisk znajduje się nawet trybuna dla kibiców. Obie płyty treningowe są również zaopatrzone w 7-metrowe wieże telewizyjne potrzebne do m.in. przeprowadzania transmisji na żywo.

null
null
null
null

O Belek

Miejscowość w której pojutrze zjawią się poznaniacy jest niewielkim turystycznym kurortem położonym nad Morzem Śródziemnym w południowo-zachodniej części Turcji. Belek leży 30 kilometrów na wschód od Antalyi, gdzie mieści się lotnisko. Belek to miejscowość, która wśród turystów jest popularna dopiero od paru lat. Przeważają w niej hotele 4 i 5-gwiazdkowe co czyni Belek bardzo nowoczesnym miasteczkiem. Kurort ten słynie m.in. z szerokiej i piaszczystej plaży, ale także z dużej ilości pól golfowych czy właśnie pełnowymiarowych boisk do piłki nożnej. W Belek znajduje się również wodospad będący jedną z największych atrakcji kurortu do którego najczęściej przyjeżdżają turyści chcący w ciszy i w spokoju spędzić swój urlop. W zeszłym roku obóz Kolejorza w Belek storpedowała pogoda w tym silny wiatr oraz deszcz przeszkadzający regularnie zarówno w treningach Lecha Poznań jak i w rozgrywaniu sparingów. Teraz pogoda ma być diametralnie inna. Od niedzieli przez kilka dni synoptycy zapowiadają samo słońce i temperaturę w okolicach 14-15 stopni. Warunki do zajęć będą więc idealne, podopieczni Dariusza Żurawia wrócą do Polski w środę, 29 stycznia.

null
null
null

Foto: google.com, tui.pl, bellis.com.tr

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <2 komentarze

  1. aaafyrtel pisze:

    aż trudno uwierzyć… belek, zima i słońce?! czyżby mieli rację ci cynicy od zmian klimatu…

  2. Jack pisze:

    Żuraw o celach na nową rundę cytat ”Trochę szczęścia,dobra forma i może być różnie ” w sumie to powiedział prawdę jak nigdy.