Lechowy plebiscyt 2019: Kategoria 13, 14 i 15 (wyniki)

W niedzielę, 12 stycznia, o godzinie 23:59 na KKSLECH.com końca dobiegł coroczny i jubileuszowy X plebiscyt Lechowy za 2019 rok. Tym samym od poniedziałku, 13 stycznia codziennie przez kilka dni publikujemy wyniki trzech kategorii. W piątek jesteśmy już za półmetkiem publikacji rezultatów Waszych wyborów w plebiscycie. Dzisiaj wyniki kategorii o numerach 13, 14 i 15.Internauci KKSLECH.com za najbardziej denerwującą rzecz w 2019 roku uznali zarząd, który doprowadził do sportowej degrengolady i finansowych strat (aż 54,2% głosów). Jeszcze więcej kibiców wybrało Macieja Makuszewskiego w 14 kategorii zawodnikiem czołowym/doświadczonym, którego postawa w 2019 roku najbardziej rozczarowała. To także Makuszewski był najbardziej irytującym piłkarzem Lecha Poznań w minionych 12 miesiącach.13. Najbardziej denerwująca rzecz w 2019 roku:

54,2% – Zarząd, który doprowadził do sportowej degrengolady i finansowych strat
14,9% – Głupio tracone punkty w takich meczach jak z Koroną czy z Arką w których Lech był lepszy
13,6% – Adam Nawałka (późny start zimowych przygotowań, ruchy, działania, gra drużyny)
10,8% – Słabe zimowe i letnie transfery mimo wydania prawie 2 mln euro
6,5% – Rozczarowująca sportowa postawa Lecha przez cały rok

Ubiegłoroczny zwycięzca tej kategorii: Zarząd, zarząd i jeszcze raz zarząd

14. Czołowy/doświadczony piłkarz, którego postawa na boisku w 2019 roku rozczarowała najbardziej:

57,4% – Maciej Makuszewski
14,1% – Karlo Muhar
10,1% – Djordje Crnomarković
9,3% – Volodymyr Kostevych
9,1% – Maciej Gajos

Ubiegłoroczny zwycięzca tej kategorii: Darko Jevtić

15. Najbardziej irytujący zawodnik w 2019 roku:

36,8% – Maciej Makuszewski
21% – Djordje Crnomarković
19,9% – Karlo Muhar
16% – Nikola Vujadinović
6,3% – Mickey van der Hart

Ubiegłoroczny zwycięzca tej kategorii: Rafał Janicki

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 5

 1. zinek pisze:

  W tym roku obym się mylił, ale w kategorii 13 i 14 będą walczyć Muhar z Crnomarkoviciem.

 2. aaafyrtel pisze:

  zdanko „Głupio tracone punkty w takich meczach jak z Koroną czy z Arką w których Lech był lepszy” jest błędne z zasady… jak przegrał, to był gorszy… chyba że gwizdacz gwizdał błędnie…

  • Zlapany na ofsajdzie pisze:

   Nie lubię takiego upraszczania. W ten sposób może oceniać niedzielny kibic, który większość wyników sprawdza w telegazecie. „Oo, Lech przegrał- czyli był gorszy”. Piłkę ogląda się też po to, żeby mieć dużo szersze pojęcie o meczu- sam wynik to jedno, ale stwierdzenia, że „z przebiegu gry lepszy był zespół X” to opinia, o którą jak najbardziej można się pokusić po obejrzeniu meczu. I jest wręcz wskazane, by inaczej oceniać mecz, w którym jest remis fartowny po masie błędów, niż mecz, gdzie także jest remis, ale mieliśmy 3 słupki, 4 poprzeczki i sporo składnych akcji.

   • aaafyrtel pisze:

    spróbuję polemizować, bo lubię precyzyjność… jest wynik meczu i są emocje meczu… to są niestety dwa różne zagadnienia… niestety wygrywają wyniki, a nie emocje…

  • kilo82 pisze:

   Można grać lepiej od przeciwnika i mecz przegrać, można być gorszym, ale szczęśliwie wygrać, gra grą a wynik wynikiem. A kiedy mecz koczy się remisem, to też nie oznacza, że obie drużyny zagrały identycznie.
   Swoją przewagę na boisku trzeba umieć przełożyć na konkrety, nie zawsze to się udaje niestety, jak choćby w meczu z Arką.

Dodaj komentarz