Lechowy plebiscyt 2019: Kategoria 19, 20 i 21 (wyniki)

W niedzielę, 12 stycznia, o godzinie 23:59 na KKSLECH.com końca dobiegł coroczny i jubileuszowy X plebiscyt Lechowy za 2019 rok. Tym samym od poniedziałku, 13 stycznia codziennie przez kilka dni publikujemy wyniki trzech kategorii. W przedostatnim dniu publikacji rezultatów Waszych wyborów w plebiscycie prezentujemy dziś wyniki kategorii o numerach 19, 20 i 21.W 19 kategorii kibice Lecha Poznań stwierdzili, że najbardziej odpowiedzialny za przegrany 2019 rok jest zarząd (76,4%). Same podejście klubu do kibica było słabe. Najwięcej internautów zaznaczyło opcję „Nie wiem jakie było, bo klub nie współpracował z normalnymi kibicami tylko z wybranymi przez siebie”. Najgorszym ruchem zarządu w 2019 roku był za to brak pomysłu na sportowy rozwój klubu.19. Osoba/osoby najbardziej odpowiedzialne za przegrany 2019 rok:

76,4% – Zarząd
9,5% – Piłkarze
5,2% – Trenerzy Nawałka/Żuraw
4,5% – Kibice Lecha wywierający ciągłą presję
4,4% – KKSLECH.com za całokształt :)

Ubiegłoroczny zwycięzca tej kategorii: Zarząd

20. Podejście klubu do kibica Lecha w 2019 roku:

30,8% – Nie wiem jakie było, bo klub nie współpracował z normalnymi kibicami tylko z wybranymi przez siebie
28,1% – Olewające jego potrzeby i zdanie
23,8% – Lech miał gdzieś zdanie kibiców, którzy nie cieszyli się stabilnym budżetem i wychowankami w składzie
14,7% – Przyzwoite. Lech rozumie oczekiwania kibiców tylko cały czas działa nieudolnie
2,6% – Bardzo dobre. Jego pracownicy i zarząd świetnie komunikowali się z kibicami

Ubiegłoroczny zwycięzca tej kategorii: Lech miał gdzieś zdanie kibica. Liczyły się pieniądze z biletów i zarabianie na nim

21. Najgorszy ruch zarządu 2019 roku:

30,3% – Brak pomysłu na sportowy rozwój klubu
26% – Doprowadzenie do finansowej zapaści klubu
19,9% – Brak stawiania celów sportowych przed drużyną, stawianie na 1. miejscu akademii a nie wyników
14,3% – Wyrzucenie ponad 1 mln euro na Van der Harta, Crnomarkovicia i Muhara
9,5% – Obrażenie się na kibiców chcących widzieć dobrą drużynę a nie samych walecznych wychowanków

Ubiegłoroczny zwycięzca tej kategorii: Potraktowanie Djurdjevicia jak marionetkę

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <4 komentarze

 1. J5 pisze:

  Po takich wynikach, jak w tych trzech kategoriach normalny zarząd w normalnym klubie, przy kompletnym braku wyników, ciągłym roztrwanianiu budżetu i cyklicznie zmniejszającej się liczbie fanów na trybunach oraz odpływie sponsorów ,podałby się do dymisji. Nawet niejeden właściciel klubu przy takich wynikach usunąłby się w cień, zatrudniając fachowców którzy w jego imieniu zajęliby się odbudową pozycji klubu. Ale jeśli się nie ma pomyslu na klub oraz nie wyznacza się celu sportowego mając olbrzymi potencjał kibicowski w tak wielkim regionie jak Wielkopolska gdzieś, to tak źle zarządzany klub musi zmierzać do upadku. Ten będzie bolesny nie tylko dla głupkowatego zarządu ale i dla nas, najwierniejszych kiboli. O ile jednak upadek zarządu będzie ostateczny, bo takie zatwardziałe bezmózgi ani samemu nic nie wymyślą, ani nie posłuchają nikogo mądrzejszego od siebie, o tyle nasz Lech powstanie, nie ważne w jakiej lidze, z jakimi finansami, bo Wielkopolscy kibole nie pozwolą, aby Lech zniknął tak jak kiedyś zniknie znienawidzony wroniecki okupant. Jeszcze Lech będzie wielki!

  • bladixon pisze:

   Czyli nie posłuchają nikogo, ponieważ głupszych ze święcą szukać.
   Problem chyba jednak tkwi przede wszystkim w tym, że spora część tych wielkopolskich tzw. najwierniejszych kiboli właśnie pozwala okupantom zabijać potencjał naszego klubu…

 2. inowroclawianin pisze:

  Ten zestaw oddaje idealnie realia obecnego Lecha, czyli upadek, dziadostwo, zarządzanie przez osoby nieodpowiedzialne, ignorantów, oszustów.

 3. Erwin pisze:

  Czyli 76,4 % kibiców chuja się zna, zdaniem Prezesa już niedługo Lech wróci na należne miejsce, Piotruś się nigdy nie podda, a nam pozostaje pisanie dalej tego samego, dodatkowo robiąc sobie kabaret z działań zarządu.