Tylko jeden lechita wyróżniony po weekendzie

Lech Poznań w kolejnym ważnym meczu z wyżej notowanym rywalem tradycyjnie rozczarował. Nie zawiódł za to Kamil Jóźwiak będący najlepszym zawodnikiem Kolejorza w meczu z Cracovią według raportu InStat oraz według internautów KKSLECH.com. 22-latek został wyróżniony także przez ogólnopolskich dziennikarzy oraz futbolowych ekspertów zajmujących się na co dzień PKO Ekstraklasą.Kamil Jóźwiak już po raz 4 w sezonie 2019/2020 znalazł się w najlepszej jedenastce minionej 22. kolejki według Ekstraklasy SA. Wychowanek Kolejorza w tym zestawieniu zajął tym razem miejsce na prawej pomocy.

To oczywiście niejedyne wyróżnienie dla „Józia” po 2 tej wiosny ligowym weekendzie. Zawodnik Lecha Poznał został doceniony również w poniedziałkowym magazynie Gol Ekstra na TVP Sport. Dziennikarze i futbolowi eksperci znaleźli miejsce dla Kamila Jóźwiaka w najlepszej jedenastce 22. kolejki PKO Ekstraklasy 2019/2020.

Nie można zapomnieć też o wyróżnieniu dla innego wychowanka, Jakuba Modera. Gol 20-latka został uznany za najpiękniejszą bramkę w jeszcze poprzedniej 21. kolejce przez Canal Plus Sport. Przypomnijmy, że wtedy Lech Poznań ograł u siebie Raków Częstochowa 3:0, a wynik w tamtym meczu ustalił Moder.

W najbliższą niedzielę, 23 lutego, o godzinie 17:30 na koniec 23. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2019/2020, Lech Poznań zagra u siebie z Lechią Gdańsk. W razie wygranej Kolejorz na pewno utrzyma 5. miejsce w ligowej tabeli. Ewentualne zwycięstwo nad ekipą z górnej ósemki na pewno pozwoliłoby co najmniej jednemu lechicie zostać wyróżnionym piłkarzem po 3 wiosennym weekendzie.

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <2 komentarze

  1. ryszbar pisze:

    Być wyróżnionym po przegranym meczu to jednak o czymś świadczy. Brawo

  2. inowroclawianin pisze:

    Tylko 1 bo reszta słabiej wypadła i nie mam żalu do oceniających z kraju. Ewentualnie mogli na siłę wybrać Tibe.