Żuraw chce wykorzystać sytuację Jagiellonii

Już pojutrze wieczorem Lecha Poznań czeka mecz w odległym Białymstoku, gdzie nie wygrał od prawie 7 lat a
na nowym obiekcie nie zwyciężył jeszcze nigdy. Teraz na papierze są duże szanse na pełną pulę. Lech gra nieźle, Jaga bardzo słabo, dlatego trener „niebiesko-białych”, Dariusz Żuraw chce wykorzystać ewidentny dołek w jakim znajduje się piątkowy przeciwnik.O Jagiellonii

„W analizie pokażemy zawodnikom, gdzie są mocne a gdzie słabe strony Jagiellonii. Trudna sytuacja w jakiej znajduje się rywal na pewno ma wpływ na morale piłkarzy, a my będziemy chcieli to wykorzystać. Jagiellonia to jednak groźny zespół na swoim boisku, dlatego nie ma mowy o żadnym lekceważeniu.”

O celu na Jagiellonię

„Czujemy się mocni. Nie patrzymy na to, kiedy wygraliśmy ostatni mecz w Białymstoku, patrzymy na to co jest przed nami. Morale są wysokie, ale pamiętam, jak ciężko Lechowi tam się grało. Jagiellonia zaczęła wiosnę nie tak jak wszyscy by sobie życzyli, a my pojedziemy tam po, by wygrać.”

O obecnej sytuacji i celach na przyszłość

„To dopiero początek, są teraz mecze co 3 dni, później dojdzie jeszcze Puchar Polski. Ostatnie 3 spotkania w naszym wykonaniu były niezłe, ale nie jest tak, że tylko się głaszczemy. Jest co poprawiać, są momenty w których możemy zachować się lepiej. Mamy w 3 meczach 6 punktów, graliśmy nieźle, z optymizmem patrzymy w przyszłość, jednak trzeba dalej stać twardo na ziemi i robić swoje.”

O napastnikach

„Paweł Tomczyk trenuje indywidualnie, pracuje ciężko, jego sytuacja wygląda coraz lepiej. Na nowego napastnika czekam tak jak wszyscy. Dopóki jest okienko otwarte cały czas jest szansa. W kadrze pozostał Timur Zhamaletdinov. Znajduje się w treningu, musi pokazać się jak najlepiej, by dostać szansę. Nie skreślamy go skoro jest w kadrze, kiedyś widzieliśmy w nim potencjał. Jeśli będzie ciężko pracował wtedy może otrzymać okazje do gry.”

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <4 komentarze

 1. Bart pisze:

  Czyli Jagiellonia ma idealnego rywala na przełamanie. Dla ironii losu pewnie jeszcze wygrają po golu Maciusia Makuszewskiego.

  PS Dobrze że Pawka powoli wraca. Wolę jego niż Timura, a w nowego napastnika coraz mniej wierzę. Jeśli ktoś ma przyjść to transfer powinien w zasadzie być już dopięty bo do poniedziałku jest czas na rejestrowanie nowych piłkarzy.

 2. Rafik pisze:

  Kiedyś trzeba tam wygrać!

 3. J5 pisze:

  Trener niby studzi nastroje, ale można odczuć wrażenie, że czuje się mocny zarówno on jak i zespół. Może będzie to lekarstwo na przełamanie i pierwsze zwycięstwo na nowym obiekcie w Białymstoku. Mimo wszystko trzeba uważać na Jagiellonię, bo nie jest to słaby zespół i może Lecha zaskoczyć