Lechici wyróżnieni po 26. kolejce

Remis w Krakowie z najlepiej punktującym zespołem tej wiosny pozwolił być niektórym zawodnikom w gronie najlepszych piłkarzy w 26. kolejce piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2019/2020. Lech Poznań co prawda stracił w meczu z Wisłą 2 punkty, nie awansował na 2. miejsce, spadł w dodatku na 5. lokatę, jednak w niedzielę w drużynie Kolejorza byli zawodnicy do których nie można było mieć większych zastrzeżeń.Napastnik Christian Gytkjaer już 6 raz znalazł się w jedenastce kolejki według Canal Plus Sport. W tym zestawieniu po 26. kolejce sezonu 2019/2020 znalazło się miejsce także dla Volodymyra Kostevycha (3 raz), który zanotował asystę przy golu „Gyta”.

Jednocześnie na Facebooku stacji Canal Plus Sport można głosować na bramkę duńskiego snajpera Kolejorza. Gol zdobyty na 1:1 ma szansę stać się bramką minionej kolejki PKO Ekstraklasy. Rywalami w tej zabawie są jeszcze trafienia Erika Jirki z Górnika w meczu z Cracovią oraz Gerarda Badii z Piasta w spotkaniu z Legią.

Christian Gytkjaer zostając po tym weekendzie samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców Ekstraklasy z 15 golami został doceniony już 6 raz w trwającym sezonie przez Ekstraklasę SA.

Duńczyk został również wyróżniony przez dziennikarzy i ekspertów w poniedziałkowym magazynie Gol Ekstra na TVP Sport. Oprócz Christiana Gytkjaera miejsce w jedenastce 26. kolejki PKO Ekstraklasy znalazło się jeszcze dla Jakuba Modera. W sobotę o 20:00 Kolejorz zagra u siebie z Legią. W razie dobrego wyniku wówczas kolejni lechici po kolejnym weekendzie zostaną wyróżnieni.

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Odpowiedź

  1. Przemo33 pisze:

    Gytkjaer się w końcu przełamał i to dla nas bardzo dobra wiadomość. 3 gole w 2 meczach to bardzo dobry wynik i oby tak dalej. Potrzebujemy jego bramek.