II-ligowcy nie chcą na razie grać

W dniach 14-15 marca 2020 miała odbyć się 23. kolejka piłkarskiej II-ligi sezonu 2019/2020 będąca jednocześnie 3 wiosenną serią spotkań na 3 froncie w naszym kraju. Wiele wskazuje na to, że w ten weekend II-ligowcy w tym zawodnicy Lecha II Poznań nie wyjdą na boiska. Większość klubów nie zgadza się z czwartkowym komunikatem PZPN-u.Wśród II-ligowców została przeprowadzona wczoraj specjalna ankieta. Za dalszą grą bez publiczności opowiedział się liderujący Widzew Łódź, a także zespoły walczące o utrzymanie – Widzew Łódź, Stal Stalowa Wola i Skra Częstochowa. Te dwie ostatnie drużyny znajdują się aktualnie w strefie spadkowej, więc czwartkowa uchwała PZPN-u mogłaby je bardzo dotknąć.

13 klubów sprzeciwia się gry w 23. kolejce II-ligi chcąc czasowego zawieszenia rozgrywek 2019/2020, a przedostatnia Legionovia Legionowo była pierwszym klubem, który odmówił wyjazdu na mecz. Lech II Poznań na razie nie podjął decyzji, jednak wielu młodych zawodników w tym m.in. z ekipy U-18 zostało wysłanych profilaktycznie do swoich domów.

Wiele wskazuje na brak gry II-ligowców w ten weekend. Przypomnijmy, że Lech II Poznań walczący o utrzymanie miał w sobotę, 14 marca, o godzinie 12:00 we Wronkach zmierzyć się ze swoim sąsiadem w ligowej tabeli z Garbarnią Kraków.null

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <Dodaj komentarz