Sytuacja kadrowa Lecha przed meczem z Legią

W sobotę wieczorem Lech Poznań przynajmniej na ten moment ma zagrać przy pustych trybunach z Legią Warszawa. Sytuacja kadrowa Kolejorza przed klasykiem polskiej ligi jest niezła, nawet lepsza niż w ubiegłym tygodniu przed meczem z Wisłą Kraków w którym zabrakło m.in. Jakuba Kamińskiego.W sobotę na pewno nie zagra przechodzący rekonwalescencję po zabiegu kolana Robert Gumny oraz Paweł Tomczyk kończący rehabilitację po urazie ręki. „Pawka” już wcześniej rozpoczął indywidualne treningi, do gry powinien być gotów już niebawem. Przeciwko Legii Warszawa nie wystąpi też Thomas Rogne. Jego powrót do zajęć cały czas jest odkładany, miała być lekka kontuzja kolana, a tymczasem Norweg nadal jest nieobecny. Klub cały czas zwleka z podaniem informacji co tak naprawdę dolega 30-latkowi.

Dobrą wiadomością jest za to powrót do treningów Jakuba Kamińskiego. 18-latek w zeszłym tygodniu miał wolne z powodów problemów rodzinnych. Mecz z Wisłą w Krakowie obejrzał z trybun, od początku tego tygodnia młody lechita znajduje się już w pełnym treningu. Jutro o 12:00 część rezerwowych zawodników miało pomóc rezerwom w II-lidze w spotkaniu z Garbarnią Kraków, jednak ten mecz niemal na pewno nie odbędzie się.

Aktualnie zagrożonych pauzą jest aż 4 piłkarzy Kolejorza. W tym gronie znajduje się Djordje Crnomarković (7 kartek) oraz Thomas Rogne, Kamil Jóźwiak i Jakub Moder (po 3 żółte kartki). Początek sobotniego spotkania Lecha Poznań z Legią Warszawa o godzinie 20:00 przy Bułgarskiej. Pokaże je stacja Canal Plus Sport i TVP Sport. Na mecz nie wejdą kibice oraz dziennikarze.PRZEWIDYWANA meczowa „20” na mecz z Legią:

Bramkarze: Mickey van der Hart, Karol Szymański

Obrońcy: Bohdan Butko, Lubomir Satka, Tomasz Dejewski, Djordje Crnomarković, Volodymyr Kostevych

Pomocnicy: Karlo Muhar, Pedro Tiba, Jakub Moder, Dani Ramirez, Kamil Jóźwiak, Tymoteusz Puchacz, Juliusz Letniowski, Filip Marchwiński, Jakub Kamiński, Michał Skóraś

Napastnicy: Christian Gytkjaer, Timur Zhamaletdinov, Filip Szymczak

PRZEWIDYWANY skład Lecha na mecz z Legią:

Van der Hart – Butko, Satka, Crnomarković, Kostevych – Muhar, Tiba – Puchacz, Ramirez, Jóźwiak – Gytkjaer.

* – w zapowiedzi meczu przewidywany skład może być inny

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <Dodaj komentarz