Plan Lechowych transmisji do końca marca

Mimo zawieszenia rozgrywek w całej Polsce aż do 26 kwietnia telewizje sportowe wciąż pokazują m.in. mecze Lecha Poznań. Czołowe polskie stacje sportowe zmieniły ostatnio ramówki wprowadzając wiele nowości w swoich programach dzięki czemu Kolejorz cały czas może gościć na ekranach Waszych telewizorów, laptopów czy smartfonów.Canal Plus Sport

Stacja Canal Plus Sport wprowadziła do ramówki nowość. Codziennie głównie o 22:00 pokazywana jest archiwalna Liga Plus Extra. Nowy cykl nosi nazwę „Dawno temu w Canal+”. W najbliższych dniach do końca marca będą emitowane archiwalne odcinki z 2000 i 2003 roku. Linki do szczegółowego planu transmisji są podane poniżej.

TVP Sport

Na TVP Sport cała nowa ramówka. Rano między 8:00 a 10:00 pokazywane są odcinki kultowego azjatyckiego serialu Tsubasa, a godzinie 17:00 codziennie emitowane są archiwalne odcinki magazynu GOL w którym nie brakuje m.in. skrótów z dawnych meczów Lecha Poznań. W dodatku między 17:30 a 21:30 stacja TVP Sport na życzenie pokazuje m.in. wybrane mecze reprezentacji Polski czy różnych rodzimych klubów. Głosowanie co pokazywać odbywa się na FB tej stacji. Jednocześnie magazyn Lech TV na TVP Sport z racji zawieszenia rozgrywek także został zawieszony.

Wiele meczów Kolejorza

W najbliższych dniach na kanałach stacji Canal Plus czy Polsatu Sport Premium nie zabraknie transmisji z dawnych spotkań Lecha Poznań w tym tych sprzed wielu lat (dokładny plan w odpowiednim linku poniżej). I tak do końca marca będzie można obejrzeć choćby spotkanie z Lechią, Zagłębiem, Górnikiem, Rakowem, Legią, z FC Barceloną z 1988 roku na TVP Sport czy z Juventusem Turyn na Polsacie Sport Premium 1.Plan Lechowych transmisji do 31 marca:

* – Ostatnia aktualizacja: 21.03, godz. 20:55

MECZE KOLEJORZA:

> Powtórki meczów Lecha Poznań

MAGAZYNY LIGOWE:

Canal Plus Sport – Archiwalna Liga Plus Extra (22-31.03, godz. 22:00*)
> Program „Dawno temu w Canal+”
TVP Sport – Retro Gol (22-31.03, godz. 17:00)

LECH TV:

TVP Sport – Magazyn o Lechu Poznań (program zawieszony)

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <