Wyniki sondy: Dwa możliwe rozstrzygnięcia

Przez ostatni tydzień w jednej z wiadomości na KKSLECH.com oraz w „Śmietniku Kibica” pytaliśmy internautów, co dalej z sezonem 2019/2020? jaką przewidujecie przyszłość przerwanych 9 marca rozgrywek? Po 7 dniach pora na przedstawienie wyników ostatniej, okazjonalnej ankiety. Głosy kibiców Kolejorza ponownie były podzielone.Najwięcej internautów (36,8%) uważa, że sezon 2019/2020 bez kibiców na trybunach zakończy się po 30 kolejce i po meczach Pucharu Polski. Pesymistów, którzy uważają, że „nie dogramy tego sezonu. Po 26 kwietnia końcowymi tabelami będą te obecne” było niewielu mniej – (36,1%).

Kolejne cztery możliwości odpowiedzi miały dużo mniej głosów, trzy nie dobiły do granicy 10%. Łącznie 13,9% głosujących wierzy jeszcze w dokończenie sezonu 2019/2020 z kibicami na trybunach. Poniżej znajdują się pełne wyniki niedawnej ankiety.

Przez tydzień udział w sondzie wzięło 2850 osób. Wszystkim kibicom Lecha Poznań dziękujemy za wyrażenie swojej opinii na ten twmat i zachęcamy do udziału również w kolejnych ankietach na KKSLECH.com. Następna sonda na łamach witryny pojawi się w kwietniu.Wyniki sondy: Co dalej z sezonem 2019/2020?

36,8% – Sezon bez kibiców na trybunach zakończy się po 30 kolejce i po meczach Pucharu Polski
36,1% – Nie dogramy tego sezonu. Po 26 kwietnia końcowymi tabelami będą te obecne
13,9% – Wrócimy do gry z kibicami w maju tylko na 4 kolejki i na Puchar Polski w innej formule
5,9% – Sezon w pełni uda się dokończyć, lecz bez kibiców na stadionach
5,2% – Uda się dograć sezon Ekstraklasy do 37. kolejki, ale bez rozgrywek o Puchar Polski
2,1% – Przewiduję jeszcze inne rozstrzygnięcie/dokończenie sezonu (napisz o tym w komentarzu)

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <2 komentarze

  1. Pawelinho pisze:

    W zasadzie to nie ma żadnej dobrej opcji na rozwiązanie zaistniałego problemu chociaż w niektórych dyscyplinach już sezon się skończył i mam dość spore obawy, że też niestety czeka ta druga opcja czyli „koniec sezonu na dzień przerwana ligi” co zwyczajnie wypacza rywalizacje. Owszem sytuacja wymaga pewne rozwiązania, które tak czy inaczej będzie tylko czy będzie satysfakcjonować każdego z zainteresowanych? Wątpię, ale z drugiej nie dajmy się zwariować bo wtedy wygra strach, a nie zdrowy rozsądek lub jak kto tam sobie to nazywa.

  2. inowroclawianin pisze:

    Najbardziej sprawiedliwe byłoby anulowanie sezonu, bo na 37 kolejek nie ma szans moim zdaniem. Czas pokaże, która opcja zostanie wybrana.